Reklama

Reklama

Justyna Kowalczyk-Tekieli. Górskie wycieczki to jej pasja

Justyna Kowalczyk-Tekieli jest uzależniona od aktywnego trybu życia. Ciąża, którą biegaczka pochwaliła się kilka tygodni temu, nie wpłynęła na zmianę trybu życia. Internauci mają odmienne zdanie, ale im olimpijka odpowiada jednym zdaniem.

Justyna Kowalczyk-Tekieli w swojej karierze była znana z morderczych treningów. Kto z nas nie pamięta biegaczki, która z oponą na linie biegała po górskich trasach. Choć od tamtej pory wiele się zmieniło, jedno pozostało nienaruszone. Sportowy duch walki! 

To determinacja, siła charakteru, odwaga, konsekwencja, brak taryfy ulgowej. I właśnie za to Kowalczyk-Tekieli została skrytykowana przez internautów. 

Znalazły się osoby, które nie pochwalają intensywnego stylu życia w ciąży. Odmienne zdanie na ten temat ma sportsmenka z Kasiny Wielkiej, dla której aktywność fizyczna to priorytet.

Reklama

Jednak wśród głosów fanów nie zabrakło tych, którym aktywny styl życia w ciąży imponuje. Oto, co napisały, a jaka jest wasza opinia?

*** To może cię zainteresować ***

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Co uchwycił fotograf? Takiego zdjęcia jeszcze nie miała

Magdalena Pieczonka pozuje bez bielizny. Odważne zdjęcia

Paulina Sykut-Jeżyna coraz szczuplejsza. Nad Bałtykiem odsłoniła ciało!

Magdalena Mołek objada się. Dziennikarka nie dba o linię? O co chodzi?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Kowalczyk | ciąża | góry

Reklama

Reklama

Reklama