Reklama

Reklama

Katarzyna Glinka wyjawiła, gdzie zamieszka

Katarzyna Glinka pochwaliła się w mediach społecznościowych kolejnymi radosnymi wieściami. Okazuje się, że niebawem czeka ją przeprowadzka. Dom gwiazdy jest już prawie gotowy, a ona nie kryje swojego szczęścia!

W życiu Katarzyny Glinki ostatnio sporo się dzieje. Niedawno po raz drugi została mamą, a to przecież nie lada wyzwanie. 

Bardzo szybko udało jej się też odzyskać zgrabną sylwetkę po ciąży. Tegoroczne wakacje aktorka spędzała nad Bałtykiem, a w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia gwiazdy w stroju kąpielowym, na których ta prezentowała się po prostu fantastycznie. 

Artystka dopiero co wróciła z urlopu, a wygląda na to, że już ma kolejny powód do świętowania. Niebawem czeka ją przeprowadzka do nowego domu. Co prawda nie jest jeszcze wykończony, ale "już stoi". Tymi wieściami Katarzyna Glinka pochwaliła się na swoim instagramowym profilu. 

Reklama

"Powieje prywatą ale jestem tak szczęśliwa, że nie mogę się powstrzymać. Nasz dom już stoi !" - napisała pod opublikowaną przez siebie fotografią, w tle której widać nowo powstały dom. Widać, że przeprowadzka bardzo ją cieszy. 

Niedługo później Katarzyna Glinka dodała kolejne zdjęcie, w opisie pod którym podziękowała swoim fanom za pozytywne komentarze.

"Myślę sobie, że kiedy jest się już kobietą po przejściach z dość dużym bagażem, to celebruje się chwile kiedy po prostu jest dobrze" - przyznała. 

Widać, że przeprowadzka bardzo ją cieszy! 

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły!

 Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka | gwiazdy | dom

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy