Reklama

Katarzyna Zdanowicz odsłania brzuch w fajnej stylizacji - pozazdrościć figury!

Dziennikarka Katarzyna Zdanowicz na swoim Instagramie pokazała fotkę, na której pozuje w różowej koszuli. Na pierwszy rzut oka to po prostu elegancka koszula, ale kiedy wzrok zjedzie nieco niżej...

...oczom ukaże się popularny w latach 90. sposób wiązania zapinanej na guziki koszuli na supełek tuż nad pępkiem. Stylizacja odważna, w sam raz do sesji zdjęciowej, która dla dziennikarki zajmującej się newsami z pewnością jest miłą odskocznią od codziennego stresu i zawodowego pędu.

W kilku zdaniach gwiazda Polsatu zapowiada, choć nie wprost, nowości, jakie z jej udziałem będziemy mogli oglądać na antenach stacji. Co to będzie? Wiemy na pewno o "Wydarzeniach" i videocaście Interii. Co jeszcze? Czas pokaże. 

Kilka miesięcy temu Zdanowicz zadebiutowała w roli prowadzącej "Wydarzenia" w Polsacie i PolsatNews. Jeśli do tego dodamy niezwykle popularny cotygodniowy videocast "Zdanowicz pomiędzy wersami", w którym prowadzi poglębione rozmowy z gwiazdami, ekspertami ze świata nauki czy influencerami - mamy obraz bardzo dobrego zawodowego rozwoju tej lubianej dziennikarki.

Reklama

Drugi sezon jej videocastu rusza 1 września - zobaczyć go można będzie na stronie głównej Interia.pl, a odsłuchać w serwisach podcastowych. Co mówi o nim prowadząca, czego możemy się spodziewać i kto będzie pierwszym gościem? 

Pierwszą gościnią będzie Maja Sablewska, która jesienią wraca na ekrany z nowym programem w stacji Polsat Cafe. 

Zobacz też: "Zdanowicz pomiędzy wersami" - zobacz, jak wyglądała sesja do nowego sezonu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy