Reklama

Reklama

Kazik Staszewski nie wierzy w to, że koncerty wrócą na dobre?

"Uwierzę, że koncerty wróciły, jak wyjdę na scenę i skończę pierwszy" - stwierdził Kazimierz Staszewski w rozmowie z RMF FM. Jakie artysta ma plany na najbliższe tygodnie? Jego grafik pęka w szwach, ale muzyk stara się zachować dystans, ponieważ ostatnie miesiące pokazały, że niczego nie można być w stu procentach pewnym.

58-letni Kazik Staszewski ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku muzycznym. Artysta, który przyszedł na świat w Warszawie w 1963 roku, nie może narzekać na brak popularności. 

Zadebiutował w zespole "Poland", jednak najbardziej znany jest jako członek zespołu Kult, w którym występował od 1982 roku. Pod koniec lat 90. zdecydował się również na karierę solową. 

Kazik Staszewski, który w ubiegłym roku znalazł się na czele stawki w 1998. notowaniu Listy przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia za sprawą utworu "Twój ból jest lepszy niż mój", odniósł się niedawno w RMF FM do kwestii luzowania obostrzeń w związku z organizacją koncertów.

Kazik na temat planów koncertowych

Reklama

Kazik Staszewski wyznał, że jego koncertowy grafik jest wypełniony po brzegi, jednak pomimo optymizmu, artysta stara się zachować dystans do luzowania obostrzeń, ponieważ sytuacja jest bardzo dynamiczna. 

Poprzednie spisy, które muzyk otrzymał od swojego menedżera od ubiegłorocznej jesieni rozpadły się, dlatego Kazik bierze pod uwagę, że wszystko może się zmienić. 

Czytaj również: 

Cała prawda o Bogusi z "Hotelu Paradise" 

Nie żyje młody raper! 

Jak wygląda córka Kingi Rusin? 

Halle Berry. 54 lata i sześciopak na brzuchu! 

Tamara Arciuch. To po mamie odziedziczyła urodę! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kazik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy