Reklama

Reklama

Kinga Rusin ostro o polskim rządzie

Kinga Rusin nie przestaje śledzić sytuacji w Polsce. Co jakiś czas popularna prezenterka komentuje to, co się dzieje w kraju. Niedawno dziennikarka po raz kolejny zabrała głos i uderzyła w polski rząd. Co napisała?

Kinga Rusin, która w listopadzie wyjechała ze swoim partnerem na przepiękne Malediwy, wciąż trzyma rękę na pulsie. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często dzieli się ze swoimi fanami przemyśleniami na różne tematy. 

Niedawno dziennikarka postanowiła skomentować sytuację w Polsce, która bardzo ją niepokoi. Dodała kolejne gorące zdjęcie z plaży, a przy okazji podzieliła się tym, co sądzi o "nowym ładzie" w Polsce. 

W opublikowanym przez siebie na Instagramie nowym poście nie szczędziła polskim politykom ostrych słów. 

Co dokładnie napisała Kinga Rusin? 

Reklama

Kinga Rusin odniosła się do decyzji podejmowanych przez polski rząd. 

Wiadomo, że sytuacja związana z pandemią koronawirusa i obostrzeniami nałożonymi na mieszkańców Polski budzi niepokój u wielu ludzi. 

Wielu fanów dziennikarki, podobnie jak ona, uważa, że kolejne restrykcje są po prostu ograniczaniem wolności obywateli, ale są i tacy, którzy bardzo boją się o swoje zdrowie, więc zamierzają stosować się do decyzji polskich władz.

Zdania na ten temat są podzielone. 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | gwiazdy | polityka

Reklama

Reklama

Reklama