Reklama

Klaudia Halejcio zdradziła płeć dziecka!

O tym, że spodziewa się dziecka, gwiazda poinformowała swoich fanów w szczególny dzień - 14 lutego. Teraz podzieliła się kolejnymi informacjami.

O tym, że spodziewa się dziecka, gwiazda poinformowała swoich fanów w szczególny dzień - 14 lutego. Teraz podzieliła się kolejnymi informacjami.


  Aktorka wybrała zabawną formę, by ogłosić płeć dziecka. Do ostatniej chwili trzymała wszystkich w niepewności, podgrzewając atmosferę hasztagiem #chłopiecczydziewczynka. Na uroczym nagraniu gwiazda tańczy z ogromnym balonem. Gdy balon pęka sypie się z niego konfetti, a obraz staje się różowy. Oznacza to, że aktorka oczekuje dziewczynki.

Klaudia Halejcio nie ukrywała swojej radości. W rozmowie z "Party" przyznała, że marzyła o córce. Początkowo Klaudia Halejcio ukrywała informację o ciąży. Jednak obecnie chętnie dzieli się szczegółami. Wiemy już, że do 26 tygodnia przytyła 9 kg, a także że długo nie można było ustalić płci dziecka, ponieważ maleństwo tak niefortunnie układało się podczas USG.

Reklama

Gwiazda coraz chętniej pokazuje też na swoim instagramowym profilu swojego partnera Oskara, biznesmena z branży internetowej. Wieści o tym, że para spotyka się obiegły internet jesienią ubiegłego roku. Zagorzali fani aktorki cieszyli się, że wreszcie odnalazła swoje szczęście, gdyż od ostatniego rozstania minęło zaledwie kilka miesięcy. Złośliwi twierdzili, że i ten związek może nie przetrwać próby czasu.

Jednak między zakochanymi wszystko układa się do tego stopnia doskonale, że postanowili nie zwlekać z powiększeniem rodziny. Klaudia nie kryje swojego szczęścia. W jednym z instagramowych wpisów wyznała: "Na taką role czekałam całe życie! ❤️ To niesamowite jaka jestem szczęśliwa!  Chyba nawet nie potrafię ubrać tego w słowa by wyrazić swoje szczęście!!!


Polki w sypialni: Rozważne czy erotyczne?

Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!
Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:
Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama