Konkurs Saeco

Marka Saeco, mająca 30 lat doświadczenia w parzeniu kawy pełnej pasji, z dumą prezentuje nowy, rewolucyjny sposób przygotowania Twojego ulubionego napoju: ekspres GranBaristo, czyli kolejny kamień milowy na drodze od ziarna do filiżanki.

Marka Saeco, mająca 30 lat doświadczenia w parzeniu kawy pełnej pasji,  z dumą prezentuje nowy, rewolucyjny sposób przygotowania Twojego ulubionego napoju: ekspres GranBaristo, czyli kolejny kamień milowy na drodze od ziarna do filiżanki.Dzisiejsi kawosze coraz bardziej interesują się kawą, którą piją i stają się prawdziwymi koneserami poszukującymi zindywidualizowanych przepisów oraz wybierającymi pomiędzy różnymi odmianami ziaren kawy w zależności od nastroju chwili. GranBaristo odpowiada na te potrzeby oferując ekspres, który zadowoli więcej gustów niż jakikolwiek inny, a przy tym odznacza się stylowym i ultranowoczesnym wyglądem. 

W ekspresach GranBaristo doskonałość technologiczna spotyka się z pięknym wyglądem, tworząc jak dotąd najbardziej wszechstronny i zaawansowany, całkowicie automatyczny ekspres do kawy, doskonale dostosowany do Twojego stylu życia. To kwintesencja wszystkiego, co najlepsze w Saeco.


Zobacz galerię zdjęć GranBaristo


Lubisz chwilę przyjemności z dobrą kawą?

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw unikalnych filiżanek!

W razie problemów ze zgłoszeniem skontaktuj się z konkurs.info@firma.interia.pl

materiały promocyjne
Dowiedz się więcej na temat: philips saeco

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy