Reklama

Księżniczka Beatrice nie ma litości dla Meghan Markle?

Wygląda na to, że księżniczka Beatrice i Meghan Markle nie darzą się sympatią... Data 19 maja, kiedy to córka księcia Andrzeja ogłosiła ciążę, najprawdopodobniej wcale nie jest przypadkowa.

Córka księcia Andrzeja, 32-letnia księżniczka Beatrycze z Yorku oraz jej małżonek podzielili się wczoraj radosną nowiną. Windsorowie poinformowali świat za pośrednictwem mediów społecznościowych o tym, że spodziewają się dziecka. 

Napisali o tym za pośrednictwem Twittera i, na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że nie ma w tym nic podejrzanego. Wczorajszy dzień był jednak niezwykle ważny również dla księcia Harry'ego i Meghan Markle, którzy 19 maja obchodzili swoją trzecią rocznicę ślubu. 

Daily Mail uważa, że księżniczka Beatrice celowo wybrała właśnie datę 19 maja na przekazanie do publicznej wiadomości wieści o swojej ciąży. 

Podobno księżniczka Beatrice chciała zemścić się w ten sposób na Meghan Markle za to, że ta nie poinformowała jej o swoim pierwszym baby shower oraz przyćmiła jej siostrę, księżniczkę Eugenię na jej weselu, informując o pierwszej ciąży.

Reklama

***

Serialowi "Przyjaciele" po latach! 

Niefortunna wpadka. Internauci pękają ze śmiechu! 

Co się dzieje z uczestniczką "Gogglebox"? 

Niezręczna wpadka na półfinale Eurowizji! 

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy