Reklama

Lady Gaga zdradziła, jak przygotowała się do roli w filmie "House of Gucci"

Lady Gaga po raz kolejny zachwyca widzów na całym świecie. Po świetnej roli w filmie "Star is born" przyszedł czas na premierę filmu biograficznego "House of Gucci". Gwiazda wyznała, jak przygotowała się do roli Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego.

Lady Gaga znów zachwyca na wielkim ekranie. Media na całym świecie rozpisują się na temat filmu "House of Gucci" a także roli Lady Gagi, która wciela się w nim w postać Patrizii Reggiani, grając u boku Adama Drivera, który gra w filmie Maurizio Gucciego.Film w Polsce swoją premierę będzie miał 26 listopada, lecz już w tym momencie jest jednym z najgorętszych tytułów tej jesieni. 

Jak Lady Gaga przytyła do roli w filmie "House of Gucci"?

W filmie możemy dostrzec, że Lady Gaga wcielająca się w byłą żonę Maurizio Gucciego musiała przybrać na wadze. W jednym z najnowszych wywiadów dla "The Hoollywood Reporter" gwiazda przyznała, że aby przytyć do roli, musiała zacząć spożywać dużo większe ilości węglowodanów. W związku z tym jej dieta była znacznie bogatsza o większe porcje białego chleba oraz makaronu.

Reklama

Lady Gaga otworzyła się też w temacie tego, jak wpłynęło na nią kreowanie roli Patrizii Reggiani. Podeszła do tego niezwykle poważnie, przenosząc wręcz tworzenie postaci do życia prywatnego. Wcześniej ujawniła, że życie jako Reggiani przez dziewięć miesięcy w trakcie kręcenia filmu odbiło się na jej zdrowiu psychicznym.

- wyznała w wywiadzie.

Czekacie już na premierę filmu "House of Gucci"?

Zobacz także:

Jak wyglądał pogrzeb Kamila Durczoka? Oto szczegóły

Black Friday, a Cyber Monday. Jaka jest różnica?

Późnojesienne grzyby. Ewenement, czy leśna norma?


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga | Dom Gucci
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama