Reklama

Lindsay Lohan. Ze szczytu na dno i z powrotem?

Lindsay Lohan w przeszłości miała cały świat u swoich stóp. Była świetnie zapowiadającą się piękną młodą aktorką, a filmy, w których się pojawiała, okazywały się prawdziwymi hitami. Jednak coś poszło nie tak, bo zarówno jej wizualny blask, jak i talent, zaczęły znacznie przygasać. Czy znów wróci do formy sprzed lat?

Lindsay Lohan urodziła się w Nowym Jorku w lipcu 1986 roku. Jest córką biznesmena Michaela Lohana oraz nauczycielki tańca Donaty Sullivan. 

34-letnia obecnie aktorka od początku wiedziała, że aktorstwo i muzyka to właśnie jej świat. 

Z show-biznesem gwiazda o irlandzkich korzeniach związana jest od wczesnego dzieciństwa, bo już jako trzyletnia dziewczynka pojawiała się w licznych kampaniach i spotach. 

Jedną z najpopularniejszych reklam, w których w dzieciństwie wystąpiła Lindsay Lohan była ta, która powstała na potrzeby Pizzy Hut.

 

Reklama

Wielka kariera Lindsay Lohan i upadek na samo dno

Pozycję w show-biznesie artystka zdobywała stopniowo, m.in. pojawiając się w takich produkcjach jak "Nie wierzcie bliźniaczkom" czy "Inny świat". Remake "Zakręconego piątku", w którym Lindsay Lohan wystąpiła nieco później, zachwycił świat i wypromował młodą gwiazdę.

W kolejnych latach jej pozycja w medialnym świecie tylko się poprawiła. A wszystko za sprawą "Wrednych dziewczyn" i uroczej komedii "Garbi: super bryka", w których Lindsay Lohan wcieliła się w główne role. 

Krytycy i fani nie szczędzili jej pochwał, jednak kolejne wybory zawodowe aktorki, która była wtedy u szczytu popularności, nie okazały się już tak dobre. 

Wręcz przeciwnie, Lindsay Lohan otrzymała niechlubną Złota Malinę za swój występ w "Wiem, kto mnie zabił". 

Dziś po dawnej sławie artystki nie ma już śladu, chociaż gwiazda wciąż jest aktywna zawodowo. Śpiewa i pojawia się na szklanym ekranie, choć już nie tak często, jak w przeszłości. 

W 2019 roku Lindsay Lohan wcieliła się w Patricię w "Among the Shadows", a dwa lata wcześniej wystąpiła w serialu "Sick Note". 

Myślicie, że jeszcze uda jej się zdobyć rolę, dzięki której uda jej się wybić? O problemach i życiu osobistym Lindsay Lohan przeczytacie na kolejnej stronie >>>

Lindsay Lohan zniszczyła sobie urodę i karierę

Lindsay Lohan miała urodę, wdzięk i talent, jednak wszystko to zaprzepaściła, a teraz próbuje na nowo odbudować swoją pozycję w show-biznesie. 

Skandale, nietrafione decyzje zawodowe, uzależnienie od alkoholu i nieudane zabiegi, mające poprawić jej urodę, doprowadziły dziecięcą gwiazdę do istnej ruiny. 

Aktorka na niedługo po sukcesie, który osiągnęła za sprawą hitów takich jak: "Wredne dziewczyny" zaczęła pakować się w tarapaty. W mediach można znaleźć liczne artykuły na temat jej nieodpowiedniego zachowania na planach filmowych, problemów z prawem oraz imprezowego stylu życia aktorki. 

W 2007 roku Lindsay Lohan została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu. 

Życie osobiste Lindsay Lohan

Lindsay Lohan była i wciąż jest, (nawet pomimo swojej niezbyt korzystnej przemiany), piękną kobietą. Spotykała się z wieloma znanymi osobami. 

Ma na koncie romanse z niezłymi przystojniakami, w tym z: Aaronem Carterem, Wilmerem Valderramą, Jaredem Leto oraz z Jude'em Lawem. 

Spotykała się też z didżejką Samanthą Ronson. 

Wizerunek Lindsay Lohan znacznie się pogorszył przez ostatnie lata, jednak można odnieść wrażenie, że aktorka powoli wychodzi na prostą. Wciąż angażuje się w nowe projekty, a Vanity Fair niedawno poinformował, że gwiazda będzie miała okazję powrócić do czasów świetności za sprawą nowej świątecznej produkcji Netflixa. 

Czytaj również: 

Atrakcyjność uzależnia? 

Doda o swoich byłych mężach

Metamorfozy, które wstrząsnęły show-biznesem! 

Eksperci od seksu są pod każdym dachem? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lindsay Lohan | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy