Reklama

Małgorzata Kożuchowska komentuje zdjęcie sprzed lat

Małgorzata Kożuchowska nie traci na popularności. Piękna aktorka wciąż jest niekwestionowaną gwiazdą Instagrama i zachwyca urodą. Niedawno pochwaliła się fanom zdjęciem sprzed lat. Na co internauci zwrócili uwagę?

Małgorzata Kożuchowska nie bez powodu jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Ma talent, charyzmę i urodę, więc na brak propozycji zawodowych nie może narzekać. 

Czas jednak biegnie nieubłaganie, a gwiazda "M jak miłość" i "Rodzinki.pl" z roku na rok jest coraz starsza. To jednak dla niej nie problem, bo wizualnie wcale się nie starzeje. Wręcz przeciwnie, można odnieść wrażenie, że młodnieje w oczach. 

Kożuchowska oddaje się nie tylko sztuce aktorskiej. Uwielbia spędzać czas w sieci i aktywnie prowadzi Instagrama. Jej profil obserwuje ponad milion użytkowników.

Reklama

Aktorka postanowiła wykorzystać ogromny sukces do czynienia dobra. Za pośrednictwem internetu organizuje akcje charytatywne, atrakcje dla fanów oraz nieustannie wspiera obserwatorów w tych trudnych dla wszystkich czasach.

Czasem chwali się wirtualnym fanom zdjęciem z lat młodości. Nie inaczej stało się przy okazji najnowszego posta. Małgorzata udostępniła zdjęcie z początku swojej kariery.

"Chudy, ale byk. Tyle w kwestii komentarza" - napisała.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów. Jedni twierdzili, że aktorka obecnie wygląda zdecydowanie lepiej, a inni wychwalali jej cudowną urodę lat młodzieńczych.

"Powiem pani szczerze... teraz jest pani ładniejsza", "Pięknie pani wyglądała", "Bestialsko piękna", "Jaka szczuplutka!" - rozpisywali się pod zdjęciem.

Zobaczcie koniecznie zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | aktorka | Rodzinka.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy