Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się zdjęciami w naturalnej odsłonie

Małgorzata Kożuchowska nie boi się pokazać bez makijażu. Często publikuje zdjęcia, na których pozuje w naturalnej odsłonie. Zobaczcie, jakie zdjęcia opublikowała niedawno na swoim instagramowym profilu. Jest na co popatrzeć!

Małgorzata Kożuchowska ma wielu fanów w całym kraju. Widzowie pokochali ją za talent, charyzmę i niezwykłą energię, którą zaraża innych, kiedy tylko pojawia się na ekranie. 

Należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Pojawiła się między innymi w takich produkcjach jak: "Kiler", "M jak miłość" i "Rodzinka.pl". 

Małgorzata Kożuchowska za rok skończy pięćdziesiątkę, a wygląda naprawdę rewelacyjnie. Figury i wdzięku atrakcyjnej blondynce na pewno mogłaby pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka z branży. 

Chociaż na branżowych imprezach aktorka najczęściej pojawia się w starannie ułożonej fryzurze i mocnym makijażu, na co dzień woli naturalność. Nie wstydzi się pokazywać swojego naturalnego oblicza w mediach społecznościowych. 

Reklama

Na swoim instagramowym profilu często publikuje zdjęcia, do których pozuje bez makijażu. 

Zobaczcie sami!

Jak widać, Małgorzata Kożuchowska jest naturalnie piękna. Nikogo nie powinno więc dziwić to, że pod jej fotkami zawsze pojawia się mnóstwo pozytywnych komentarzy. 

Które zdjęcie aktorki najbardziej się wam podoba? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | gwiazdy | stylizacje gwiazd | łąka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy