Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w zmysłowej sesji

Małgorzata rozenek opublikowała na Instagramie serię nowych zdjęć. Wygląda na nich lepiej, niż kiedykolwiek!

Małgorzata Rozenek-Majdan zawsze stara się wyglądać jak najlepiej. Niezależnie od tego, czy akurat pozuje na ściance w eleganckiej kreacji od znanego projektanta, czy po prostu wychodzi na spacer. 

W 2016 roku "Perfekcyjna pani domu" wyszła za popularnego piłkarza Radosława Majdana, który wcześniej związany był, między innymi, z Dorotą Rabczewską. Para tworzy udany związek, wspólnie wychowując synów prezenterki z poprzedniego małżeństwa. 

Już za kilka miesięcy Małgorzata Rozenek-Majdan znów zostanie mamą. Jej mąż po raz pierwszy zostanie biologicznym ojcem. 

Reklama

Małżonkowie bardzo cieszą się z tego, że powitają na świecie potomka. Swoją radość wyrażają również publikując w sieci zdjęcia, na których prezenterka pozuje z ciążowym brzuszkiem. 

Tym razem żona piłkarza dodała na swój instagramowy profil nieco inne fotografie. Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda na nich niezwykle kusząco. 

Spinając włosy i zakładając koszulę w kratę, uzyskała naturalny efekt. Pokazała swoje wdzięki, ale nie przesadziła, dzięki czemu nie wygląda wulgarnie. 

Najwyraźniej ciąża bardzo jej służy, bo prezentuje się coraz lepiej! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | gwiazdy | ciąża | celebrytka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy