Reklama

Marcelina Zawadzka: Wracam do przeszłości

Rozpoznawalność przyniósł jej program "Bake Off - Ale ciacho". Jednak prezenterka telewizyjna swoją karierę rozpoczęła dużo wcześniej.

Miss Polonia 2011- ten tytuł dla Marceliny Zawadzkiej był przepustką do kariery, którą odpowiednio pokierowała. Nad propozycją prowadzenia telewizji śniadaniowej nie zastanawiała się długo. Widzowie ją pokochali. Za wdzięk, naturalność i swobodę przed kamerą. Nic dziwnego, że dziennikarka została okrzyknięta "Nadzieją Telewizji" w plebiscycie Telekamery 2017. Prezenterka jest aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio na swoim Instagramie umieściła fotografie z lat 90- tych.

Słoneczna Sycylia. I skąpo ubrana Zawadzka, która już wtedy wiedziała, jak ustawić się do zdjęcia, aby wyglądało ponadczasowo. Figura i stylizacje dziennikarki zostały skomentowana przez fanów, którzy panią Marcelinę komplementowali na bieżąco:

"Boże jakie to jest piękne esencjonalne ujecie!". "Jesteś tak cudowną i wrażliwą osobą, taką szczerą. Normalnie uwielbiam Cię ideał kobiety, piękna nie tylko na zewnątrz,ale też wewnątrz".

Reklama

Zobacz także: 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama