Reklama

Maria Dejmek waleczne podejście do życia

Wychowywała się wśród aktorów i reżyserów. Jako mała dziewczynka sama występowała w produkcjach filmowych, a za udział w szkolnych przedstawieniach zbierała pochwały od nauczycielek. Dlatego ukończenie Akademii Teatralnej było naturalnym wyborem.

Wiedziała, że powinna wykonywać zawód, który nie pozwoli  jej siedzieć w miejscu. Aktorstwo daje szerokie możliwości, dlatego wybór był prosty. Natomiast trudności pojawiły się później. 

Rola w "Barwach szczęścia" przyniosła jej sławę i popularność. Jednak po pierwszych odcinkach aktorkę dotknęła fala złośliwych komentarzy. Mimo tego Dejmek  nie zraziła się do Internautów. W mediach społecznościowych regularnie umieszcza zdjęcia ze swojego życia na planie i poza nim. 

Ostatnio furorę zrobiło zdjęcie z bokserskim rękawicami. Okazuje się, że mimo filigranowej postawy w aktorce drzemie siła i chęć walki. Ciekawe, czy to tylko trening? Czy za byciem w ringu kryją się przygotowania do nowej  roli? Tego jeszcze nie wiemy. Natomiast fani Dejmek w komentarzach docenili aktywny tryb życia aktorki.

Reklama

Zobacz także: Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy