Reklama

Reklama

Mąż co tydzień oświadcza się żonie chorej na Alzheimera. Film wzruszył miliony

Katy Kat na TikToku obserwuje ponad milion osób. Influencerka postanowiła wykorzystać swoje zasięgi, by pokazać bezgraniczną miłość starszej pary. Małżeństwo jest razem wiele lat, mimo przeciwności losu i choroby, która dotknęła jedno z nich. Kobieta cierpi na Alzheimera. Mąż co tydzień we wzruszający sposób wyznaje jej uczucie, by nigdy nie zapomniała, jak bardzo ją kocha.


Wzruszająca historia kochającej się pary

Chora na Alzheimera kobieta ma coraz większe problemy z normalnym funkcjonowaniem. Nie pamięta nawet, że 45 lat temu wzięła ślub z miłością swojego życia. Mąż chce, by czuła się kochana, dlatego raz w tygodniu oświadcza się żonie.

Katy Kat  na TikToku opublikowała filmik, na którym widać jak starszy mężczyzna przygotowuje się do tego, by kolejny raz poprosić żonę o rękę. Wideo jest niesamowicie wzruszające. Reakcja kobiety zadziwia.

Na początku krótkiego filmu widzimy, jak staruszek ubiera odświętną koszulę. Jego żona w tym czasie siedzi na fotelu i głaszcze kota, który znajduje się na jej kolanach. Wydaje się spokojna, nieświadoma tego, co za chwilę ma się wydarzyć.

Reklama

Mąż czule zerka na żonę, a po chwili klęka, by wręczając jej pierścionek, poprosić o rękę. Skonsternowana na początku kobieta, po chwili zaczyna płakać ze wzruszenia. Autorka w opisie filmu wyjaśnia: staruszka z powodu choroby nie pamięta, że jest mężatką. Oświadczyny sprawiają jednak, że znów czuje ogromną miłość i zaczyna przypominać sobie wspólnie spędzony czas.

Kobieta przytula się do ukochanego, bo "Przypomina sobie, jak się czuła w jego towarzystwie".  Para całuje się z serdecznością. Katy Kat  na końcu filmu zaznacza, że "Prawdziwa miłość zawsze znajdzie drogę".

Film szybko stał się viralem

Krótki film bardzo spodobał się użytkownikom TikToka. Jak dotąd uzyskał  ponad 10 mln odtworzeń i ponad 32 tys. komentarzy. Pod postem nie brakuje zachwytów - zarówno nad projektem Katy Kat, jak i wzruszającym gestem mężczyzny.

Użytkownicy aplikacji jednogłośnie stwierdzili, że mąż, który oświadcza się co tydzień chorej żonie, jest dowodem na to, że prawdziwa i bezinteresowna miłość nadal istnieje. Bohaterka spogląda na odświętnie ubranego mężczyznę i ze łzami w oczach mówi: "Jesteś moim mężem". Wówczas Alzheimer przegrywa z uczuciem. 


***

Przeczytaj również:

Nowy trend w randkowaniu. "Efekt J.LO" może być niebezpieczny

Izabela Kuna na wakacjach w Hiszpanii. Zachwyciła fanów

Epidemia grzyba w Europie. Jesiony umierają w dramatycznym tempie

Krzysztof Krawczyk zmagał się z nieuleczalną chorobą. Żona zdradziła szczegóły

Zobacz również:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alzheimer | starsza para

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy