Reklama

Meghan Markle wystąpi w programie tanecznym?

„Meghan, jeśli to oglądasz, błagam, zgódź się!” – powiedział słynny choreograf Bruno Tonioli w rozmowie z reporterką Terri Seymour. Czy Meghan ulegnie jego prośbom?

Juror amerykańskiego "Tańca z gwiazdami", Bruno Tonioli, stwierdził w programie "Extra", że Meghan Markle świetnie nadawałaby się do  tanecznego show. W rozmowie z dziennikarką zaapelował do byłej księżnej Sussexu.

"Udział w show sprawiłby, że pokazałaby, jaka jest otwarta i zabawna - to byłoby wspaniałe. Meghan, jeśli nas teraz oglądasz, błagam! Będziemy wniebowzięci, jeśli się zgodzisz" - powiedział.

Propozycja choreografa jest bardzo kusząca. Wiąże się nie tylko ze sporej wartości gażą, która z pewnością przyda się teraz małżeństwu. To także szansa dla Meghan na powrót do pracy w branży rozrywkowej. Co więcej, "Dancing with the Stars" jest kręcone w Los Angeles, więc tuż pod nosem Markle. Przypomnijmy, że po oddzieleniu się od rodziny królewskie,j Meghan próbowała wrócić do wykonywania zawodu aktorki. Zadebiutowała nawet jako lektor w dokumencie przyrodniczym, poświęconym afrykańskim słoniom. Film miał swoją premierę w kwietniu tego roku.

Reklama

Ponadto, była księżna występowała już w programie telewizyjnym. W 2006 roku wzięła udział w teleturnieju "Deal or No Deal" ("Gracz czy nie grasz"). Ma więc doświadczenie w takich projektach.

Czy uważacie, że powinna przyjąć ofertę jurora?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Taniec z gwiazdami | Los Angeles
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama