Reklama

Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości. Znane osoby, które szukały miłości przez internet

24 lipca 2021 obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości. Z tej okazji przywołujemy dla was historie polskich gwiazd, które randkowały przez internet. Komu udało się znaleźć miłość w sieci?

Odkąd internet zaczął być powszechnie wykorzystywany, ludzie znacznie zmienili swoje podejście do randkowania. Teraz, kiedy na portalach i w aplikacjach randkowych aż roi się od potencjalnych kandydatów i kandydatek na "drugą połówkę", coraz więcej osób decyduje się szukać miłości w sieci. 

Polskie gwiazdy wcale nie odstają pod tym względem od reszty świata. 

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości i z tej okazji przywołujemy nazwiska znanych osób, które znalazły albo próbowały znaleźć miłość online! 

Reklama

Michał Wiśniewski poznał żonę przez internet. Historia z "happy endem"

48-letni Michał Wiśniewski po rozstaniu z Dominiką Tajner, zaczął szukać partnerki w internecie. W tym celu wykorzystał popularną aplikację randkową — Tinder. 

Muzyk w sieci nie ujawniał tego, że jest znany i udało mu się poznać piękną Polę, która szybko zawróciła mu w głowie. Kobieta została jego piątą żoną. 

Para w tym roku powitała na świecie syna. Michał Wiśniewski i Pola nazwali chłopca Falco Amadeus.

Tomasz Komenda odnalazł szczęście w sieci

Tomasz Komenda, który niesłusznie spędził 18 lat w więzieniu, teraz w końcu odnalazł szczęście. 

Jego wybranką jest Anna Walter. Para w ubiegłym roku powitała na świecie syna. 

Ich znajomość również swoje początki miała na portalu randkowym.

Dorota Zawadzka nie ukrywa tego, jak poznała męża

Najpopularniejsza niania w Polsce - Dorota Zawadzka, w 2007 roku poślubiła Roberta Myślińskiego.Drugiego męża  "Superniania" poznała na forum o poezji. Podobno to ona pierwsza go zaczepiła, ponieważ zachwyciły ją  jego wiersze.

Mariusz Pudzianowski też próbował znaleźć wybrankę w internecie?

Podobno jakiś czas temu wybranki przez internet szukał również strongman Mariusz Pudzianowski. Okazuje się jednak, że nie łatwo jest sprostać wymaganiom "Pudziana", który miał bardzo wysokie wymagania odnośnie do tego, jaka powinna być jego partnerka. 

Jedna z kobiet, która podobno rozmawiała z Mariuszem Pudzianowskim w sieci, wyznała w rozmowie z magazynem "Świat&ludzie", że zawodnik mieszanych sztuk walki chciał, aby jego wybranka była piękna, wysportowana i miała "zacięcie do biznesu".

Czy to rzeczywiście aż tak duże wymagania? 

Czytaj również: 

To dlatego Elżbieta II wygląda tak młodo? 

Jak odnaleziono miasto Inków? 

Koralowe rzeźby pod wodą! 

Mariusz Czajka żałuje wyjazdu na wakacje? 

Zobacz także: 

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy