Reklama

Reklama

Monika Jagaciak w śmiałej sesji zdjeciowej

Monika „JAC” Jagaciak to polska supermodelka, która rozwija karierę za granicą. Kobieta została parę miesięcy temu matką, ale dopiero po porodzie pochwaliła się niecodzienną ciążową sesją zdjęciową.

Monika Jagaciak rozpoczęła pracę modelki w wieku 13 lat. Została wówczas twarzą marki Hermes, a chwilę później pojawiła się na okładce magazynu "Jalouse". Niezwykła uroda Polki spodobała się najwybitniejszym na świecie projektantom, którzy chętnie angażują ją do swoich projektów.
Jak dotąd jest najmłodszą topmodelką na świecie, a na swoim koncie ma podpisane kontrakty z takimi markami jak Chanel, Calvin Klein, Marc Jacobs, czy Valentino. Sesje zdjęciowe z Moniką pojawiły się na okładkach różnych światowych wydań słynnego magazynu "Vogue". Natomiast w 2015 roku dołączyła do zespołu modelek Victoria’s Secret.

Reklama

Prywatnie Monika jest związana ze znanym serbskim fotografem - Branislavem Jankickiem. W sierpniu tego roku na świat przyszła ich córka, Mila. Od tego czasu na Instagramie JAC wciąż pojawiają się nowe zdjęcia dziewczynki.

Polska topmodelka udostępniła ostatnio na Instagramie śmiałą sesję zdjęciową, do której pozowała, będąc jeszcze w ciąży. Piękna i subtelna sesja obiegła świat, zyskując same pozytywne komentarze. Zachwycili się nią światowej sławy aktorzy, fotografowie, projektanci i modelki.

Zobaczcie koniecznie zdjęcia Moniki Jagaciak!


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Jagaciak | Monika JAC Jagaciak | Victoria's Secret

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy