Reklama

Reklama

Monika Richardson angażuje się w dzielnicowy projekt

O byłej dziennikarce TVP jest ostatnio bardzo głośno za sprawą jej medialnego rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim. Ostatnio jednak jej zła passa została przerwana i znalazła szczęście u boku kolejnego mężczyzny. Ostatnio pochwaliła się swoim zaangażowaniem w sprawy dzielnicy.

Monika Richardson do niedawna nie schodziła z pierwszych stron gazet z racji swojego medialnego i chętnie przez nią komentowanego rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim. Udzieliła obszernego wywiadu magazynowi "Wprost", w którym zdradziła kulisy i powody rozstania ze swoim mężem, a także opowiedziała o problemach, które miały miejsce przez lata ich relacji.

Ostatnio jednak znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny. Jest nim Konrad Wojterkowski, biznesmen i milioner, którego dziennikarka poznała kilka tygodni temu przy okazji przeprowadzania z nim wywiadu. "Między dwojgiem od razu zaiskrzyło i para postanowiła kontynuować znajomość. życie jest za krótkie, żeby marnować je na bycie samotną matką czy ojcem, więc jesteśmy razem"- napisał na swoim Instagramie milioner.

Reklama

Wczoraj Monika Richardson umieściła na swoim Instagramie wpis, w którym podejmuje temat społecznych aktywności. Napisała, że walczy o dofinansowanie w żoliborskiej dzielnicy, by móc postawić na placu ławeczkę oraz zasadzić kwiaty i zioła.

Ewidentnie widać, że miłość jej służy! Ostatnio wyjawiła też swoim obserwatorom, że szykuje "sekretny" projekt książkowy. Na jej profilu zagościła już radość i miejmy nadzieję, że dziennikarka na dobre zażegnała kryzys.

To może cię zainteresować

Wiktoria Gąsiewska odsłania zgrabne nogi. Co za ciało!

Magda Karwacka w samym ręczniku! Uczestniczka "Top Model" pokazała odważne zdjęcie

Niedźwiedź na ulicach Zakopanego! 

Katarzyna Zielińska odsłoniła brzuch! 

Czerwona herbata odchudza?

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 

Madonna w prześwitującym body

Zwycięzca Eurowizji na starych zdjęciach. Ale widok! 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson | Konrad Wojterkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy