Reklama

Nastia Liukin, czyli "królowa mody" na Igrzyskach Olimpiskich w Tokio

Igrzyska Olimpijskie w Tokio budzą nie tylko sportowe emocje. Media na całym świecie chętnie komentują nie tylko sportowe zmagania olimpijczyków, bowiem uwagę przykuła również 31-letnia Nastia Liukin, którą okrzyknięto "królową mody". Kim jest kobieta, o której zagraniczne media tak chętnie się rozpisują?

Kim jest Nastia Liukin?

"Przybyła królowa mody" - brzmiał Tweet opublikowany z oficjalnego konta Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Na zdjęciu widniała modnie ubrana Nastia Liukin, która od momentu przybycia do Tokio zwraca na siebie uwagę mediów.

Nastia Liukin jest pięciokrotną medalistką olimpijską w gimnastyce artystycznej kobiet. W 2008 roku podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie zdobyła zloty medal konkurencji wieloboju indywidualnego. Dwa złote medale zdobyła również podczas mistrzostw świata w 2005 i 2007 roku.

Gimnastyczka urodziła się w 1989 roku w Rosji, skąd wraz z rodziną przeniosła się we wczesnym dzieciństwie do Stanów Zjednoczonych, których w późniejszym wieku stała się reprezentantką olimpijską.

W 2012 roku, w wieku 23 lat przeszła na sportową emeryturę po nieudanych zmaganiach przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie.

Reklama


Emerytura sportowa i co dalej?

Przejście na emeryturę sportową w wieku 23 lat nie było łatwym doświadczeniem dla Nastii Liukin.

- wyznała gimnastyczka w jednym z wywiadów.

Nie pozwoliła jednak o sobie zapomnieć. Wkrótce po odejściu ze sportu stała się bywalczynią czerwonych dywanów, wzięła też udział w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami".

Wykorzystała swoją popularność również w mediach społecznościowych, stając się pełnoprawną instagramerką. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 1 mln obserwatorów. 

Modowe emocje prosto z olimpiady

Już od samego przybycia do Tokio zainteresowanie Nastią Liukin było ogromne. Począwszy od Tweeta zamieszczonego z oficjalnego profilu Igrzysk Olimpijskich, skończywszy na szeroko komentowanych przez zagraniczne media stylizacjach byłej sportsmenki.

Podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020, Nastia Liukin występuje w roli komentatorki sportowej i trzeba przyznać, że w tej roli odnalazła się doskonale.

Jej szałowe stylizacje robią furorę na całym świecie. Internauci rozpisują się na temat tego, że była gimnastyczka jest aktualnie najlepiej ubraną kobietą w telewizji.

Kreacje charakteryzują się wyrazistą kolorystyką przy zachowaniu klasy i fasonów pasujących do okoliczności.

A jak wy oceniacie stylizacje 31-letniej byłej gimnastyczki?

Czytaj również:

Oto najlepiej zarabiający uczestnicy Igrzysk Olimpijskich

Tokio 2020. Dyrektor odpowiadający za ceremonią otwarcia zwolniony. Powód zaskakuje

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Igrzyska Olimpijskie w Tokio

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy