Reklama

Odmieniona Selena Gomez w sesji dla „Interview”

Selena Gomez udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcia z ostatniej sesji zdjęciowej wykonanej dla magazynu „Interview”. Fani piosenkarki zwrócili uwagę na jej odmieniony wygląd, a nawet zainsynuowali, że gwiazda mogła przejść operacje plastyczne.

Selena Gomez pracowała nad swoją karierą od najmłodszych lat. Zaczynała od występów w serialach Disneya, a później zajęła się na poważnie muzyką. Niestety, artystka od jakiegoś czasu boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi, które przeszkadzają jej w rozwijaniu kariery.

Przez chorobę afektywną dwubiegunową niejednokrotnie była zmuszona odwołać wcześniej zaplanowane trasy koncertowe. Huśtawki nastrojów były dla niej nie do wytrzymania, dlatego często sięgała po różnego rodzaju używki.

Po latach zmagań z nawarstwiającymi się problemami, Selena postanowiła skorzystać z pomocy terapeuty. Teraz nie boi się mówić o swoich problemach, nawet publicznie. Podczas wywiadów chętnie opowiada o chorobie dwubiegunowej, samoakceptacji oraz o tym, w jaki sposób uczyła się funkcjonowania z tą chorobą.

Reklama

Według zaniepokojonych fanów, ostatnia sesja zdjęciowa gwiazdy przeczy jej zapewnieniom o dobrym stanie zdrowia. Zauważyli bowiem u wokalistki ogromną zmianę wizerunku. Niektórzy z nich pokusili się o stwierdzenie, że Selena przeprowadziła na sobie kilka operacji plastycznych. Szczególnie często komentowano oczy Gomez. Uniesione kąciki oka sugerują, że piosenkarka zdecydowała się na zabieg "foxy eyes".

Czy zgadzacie się z opinią fanów Seleny Gomez?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Selena Gomez | choroba afektywna dwubiegunowa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy