Reklama

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są już po ślubie!

Modelka pochwaliła się zdjęciem w ślubnych kreacjach. Wraz ze świeżo poślubionym mężem z szerokim uśmiechem prezentują obrączki.

O tym wydarzeniu plotkowano od dawna. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są rodzicami dwójki dzieci, od lat tworzą udany związek. Wielokrotnie w wywiadach przyznawali, że wiara jest dla nich ważna. Wszyscy spodziewali się, że wkrótce staną na ślubnym kobiercu.

Zaledwie miesiąc temu plotkowano, że para jest już po ślubie. Zarówno modelka jak i muzyk odmawiali komentarza w tej sprawie. Teraz wszystko staje się jasne.

Paulina Krupińska na swoim Instagramie pokazała zdjęcie, na którym wraz ze świeżo upieczonym mężem prezentują obrączki. Para siedzi w samochodzie w tradycyjnych góralskich odświętnych strojach. Modelka ma na szyi czerwone korale, muzyk tradycyjną cuchę, czyli narzutkę, przewiązaną białą wstążką.

Reklama

Sebastian Karpiel-Bułecka jest góralem, zaraził swoją ukochaną miłością do gór, razem zamieszkali na Podhalu.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają dwoje dzieci: córkę, Antoninę Hannę i syna, Jędrzeja, który pod koniec maja obchodził pierwsze urodziny.

Po narodzinach pierwszego dziecka muzyk był gościem programu "20m2 Łukasza". Zapytany o to, czy zdarza mu się płakać, odpowiedział: "Tak, a odkąd mi się urodziło dziecko to w ogóle wzruszam się co chwilę. Ja już miałem tak, że pamiętam, ona się miała urodzić i Paulina jej wyprała rzeczy, jak ściągałem pranie to mi już, jej te małe wszystkie bambeciki, to już mi łzy w oczach stały, bo się tym wzruszam i to jest piękne. W ogóle wzruszenie często towarzyszy macierzyństwu, towarzyszy byciu matką czy ojcem i to jest super. Jak patrzę na to dziecko, wiesz ono się uśmiechnie i jesteś zrobiony."

W uroczystości ślubnej wzięli udział m.in.: Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak.


Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy