Reklama

Pierwsza modelka Sport Illustrated pozuje z widoczną blizną po cesarce!

Modelka Kelly Hughes jest pierwszą kobietą w historii magazynu Sport Illustrated, którą sfotografowano z widoczną blizną po cesarskim cięciu. To pierwsza taka sesja w 58-letniej historii kultowego już magazynu! Akcja ma na celu przypomnienie światu, jak naprawdę wygląda ciało kobiety po porodzie.

Kelly Hughes to 42- letnia słynna modelka i influencerka, którą na Instagramie obserwuje prawie 55,5 tysiąca fanów. Teraz na pewno będzie ich jeszcze więcej, bo najnowsza sesja zdjęciowa modelki odbiła się szerokim echem na całym świecie. 

Kelly Hughes opublikowała właśnie na Instagramie nowe zdjęcie, które jest efektem wyjątkowej sesji zdjęciowej dla Sports Illustrated. Modelka pozuje na nim w skąpym stroju bikini, prezentując widoczną bliznę po cesarskim cięciu. 

- powiedziała, dodając, że współpraca ta ma na celu normalizację i akceptację zmian w ciele kobiety, które zachodzą w nim zwłaszcza wtedy, gdy zostaje ona mamą. 

Modelka przyznała także, że sesja ta jest dla niej wyjątkowo osobista:

- dodała. 

Rzeczywiście, odkąd modelka została mamą, jej Instagram pełen jest zdjęć jej ukochanego synka, a ona sama przyznaje, że "macierzyństwo okazało się najpiękniejszym możliwym aktem bezinteresownej miłości". Jak zdradziła jednak w wywiadzie, nie wszystko poszło tak, jak sobie zaplanowała! 

Reklama

Zobacz również: Monika Chwajoł chwali się efektami operacji plastycznych! 

Modelka pozuje w bikini z widoczną blizną po cesarce. Zdradziła szczegóły trudnego porodu!

Kelly Hughes studiowała przez wiele miesięcy książki i materiały na temat porodu w hipnozie i chciała urodzić synka w sposób naturalny, ale gdy po 38 godzinach porodu nadal nie była w stanie tego zrobić, lekarz zdecydował się na cesarskie cięcie. 

- zdradziła. 

Sesja i wywiad modelki w najnowszym numerze Sport Illustrated ma ukazać piękno wszystkich ścieżek prowadzących do macierzyństwa, zwłaszcza porodów przez cesarskie cięcie oraz pokazać, jak naprawdę wygląda ciało kobiety po porodzie. 

***

Zobacz również:

Kobiety otrzymają trzydniowy urlop menstruacyjny. Decyzja wkrótce! 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Pietrasińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy