Reklama

Reklama

Rebel Wilson eksponuje sylwetkę na plaży. Pokazała siostrę!

Rebel Wilson ostatnio ostro trenuje i stawia na zdrowe jedzenie. Efekty widać gołym okiem. Gwiazda bardzo zeszczuplała, a zdjęcie z plaży, które niedawno opublikowała na swoim instagramowym profilu, robi wrażenie. Spójrzcie tylko na jej odmienioną sylwetkę!

Rebel Wilson swoją popularność zawdzięcza nie tylko nieprzeciętnemu talentowi i poczuciu humoru, ale również charakterystycznym krągłościom, które wyróżniały ją przez długi czas na tle innych aktorek. 

Seksowna blondynka postanowiła jednak, że schudnie, aby zadbać o swoją kondycję i zdrowie. Jej determinacja się opłaciła, bo schudła już około 20 kilogramów, a to jeszcze nie koniec. 

Artystka, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, wciąż zasypuje swoich fanów zdjęciami coraz szczuplejszej sylwetki. Niedawno aktorka pochwaliła się fotką z plaży, na którą pojechała razem z młodszą siostrą, Annanchi. 

Reklama

Trzeba przyznać, że wyglądała lepiej niż kiedykolwiek. 

Spójrzcie tylko na jej figurę! 


Fani nie kryli zachwytu zdjęciem z wakacji w Meksyku. Komplementowali wygląd aktorki i jej siostry w komentarzach pod fotką. Chwalili Rebel Wilson za determinację i życzyli jej wytrwałości w dążeniu do dalszej pracy nad sylwetką. 

Jak widać, efekty już teraz są rewelacyjne. Wcięcie w talii, którego wcześniej nie było, teraz wyraźnie się odznacza w obcisłym kostiumie kąpielowym. 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rebel Wilson | gwiazdy | odchudzanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama