Reklama

Reklama

Reese Witherspoon wspiera karierę syna

Reese Witherspoon jest bardzo dumna ze swojego syna. Deacon Phillippe niedawno nagrał swój pierwszy singiel. Aktorce tak bardzo spodobał się ten utwór, że postanowiła wyrazić swój entuzjazm. Nagranie zostało hitem sieci!

44-letnia Reese Witherspoon w życiu stawia nie tylko na aktorstwo. Rodzina to dla niej priorytet, dlatego zawsze stara się wspierać swoje dzieci w tym, co robią. 

Piękna i zarazem dość młodo wyglądająca aktorka często spędza czas z rodziną. Patrząc na nią, aż trudno uwierzyć, że ma 16-letniego syna. Kiedy pojawiają się wspólnie na mieście, wizualnie przypominają bardziej rodzeństwo, niż matkę i dziecko. Chłopak jest bardzo przystojny, więc bez wątpienia wyrośnie na atrakcyjnego mężczyznę. 

Deacon Philippe podobnie jak Reese Witherspoon, również jest uzdolniony artystycznie. Chłopak nie stawia jednak na razie na aktorstwo. Postanowił się skupić na karierze muzycznej. Niedawno nastolatek zadebiutował swoim singlem "Long Run", a jego mama postanowiła wesprzeć go, publikując na swoim instagramowym profilu krótki filmik, na którym widać, jak tańczy do piosenki syna. 

Reklama

Deacon na filmiku sprawiał wrażenie nieco zawstydzonego tańcem matki, ale na pewno cieszy się, że Reese Witherspoon podoba się nagrany przez niego utwór. W końcu to wielkie szczęście mieć kogoś, kto nas wspiera.

A wam, jak się podoba piosenka syna Reese Witherspoon? Myślicie, że też zostanie gwiazdą?

Zobacz także:

***
#POMAGAMINTERIA
Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Reese Witherspoon | gwiazdy | dzieci gwiazd | singiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy