Reklama

Reklama

Romain Zago skomentował zaręczyny Krupy

Sławna modelka nie spodziewała się tego... Jej były mąż na wieść o zaręczynach wydał specjalne oświadczenie.

Joanna Krupa w miniony weekend przyjęła oświadczyny swojego partnera, amerykańskiego producenta, Douglasa Nunesa. Dla wielu fanów modelki ta informacja była szokiem. Pojawiły się głosy, że celebrytka pospieszyła się z tak ważną decyzją. Jeszcze niedawno mówiła o tym, jak trudny był dla niej rozwód z poprzednim mężem, Romainem Zago.

Niezwykła przyjaźń z byłym mężem

Nieoczekiwanie to właśnie on stanął w jej obronie. Na Instagramie Zago można przeczytać oświadczenie: "Informacja dla wszystkich, którzy wydają się być zaniepokojeni moją relacją z Joanną Krupą i tym, jak adaptujemy się do życia po rozwodzie. 

Po pierwsze, jeśli myślicie, że Joanna zbyt szybko zdecydowała się na nowy związek, jesteście w błędzie. Od grudnia 2016 roku byliśmy w separacji, rozwiedliśmy się w zeszłym roku. Od tego czasu nasza przyjaźń jest silniejsza jak nigdy wcześniej. Codziennie rozmawiamy i wymieniamy się wiadomościami. Nie tylko możemy liczyć na wzajemne wsparcie i dobre rady, zachęcamy się nawzajem do osiągania największych sukcesów. 

Nie mógłbym być szczęśliwszy słysząc, że znalazła dla siebie kogoś wyjątkowego. Wiele lat temu przysięgliśmy sobie, że naszym wspólnym celem będzie szczęście tej drugiej osoby. Nie byliśmy tak idealną parą, za jaką wiele osób, na czele z nami, nas uważało. Mimo to zawsze byliśmy i zawsze będziemy dla siebie wspaniałymi przyjaciółmi. Serdecznie gratuluję Joannie i Douglasowi. 

Poza tym, nasze psy - Darla i Rugby - zawsze będą naszymi dziećmi.
Romain".

Reklama

Joanna Krupa nie pozostała dłużna swojemu byłemu mężowi. Oświadczenie Zago skomentowała słowami: "Mam nadzieję, że wszyscy potraktują to jako przykład. Nieważne co się dzieje. Zawsze możecie pozostać przyjaciółmi i szanować spędzone razem lata. Dziękuję za te miłe słowa".

Ślub jak z bajki

Joanna Krupa i Romain Zago poznali się w 2007 roku w klubie należącym do biznesmena. Oboje przyznawali później w wywiadach, że od pierwszego spotkania wiedzieli, że połączy ich wyjątkowa więź. Dwa lata później Zago oświadczył się Krupie wręczając jej pierścionek warty 1,5 mln dolarów. W 2013 roku para wzięła ślub. Uroczystość odbyła się w słonecznej Kalifornii w pobliżu San Diego. Wesele było bardzo kosztowne i wystawne. Suknia Joanny Krupy została zaprojektowana przez dom mody Chagoury Couture i kosztowała 30 tysięcy dolarów. Krupa i Romain zdecydowali się nakręcić ślubną ceremonię i pokazać ją w telewizyjnym reality show, którego Joanna była gwiazdą. 

Pierwsze problemy pary zaczęły się krótko po ślubie. Modelka była zazdrosna o znajomość, którą Zago zawarł z kobietą poznaną w sieci. Gwiazda wyprowadziła się od męża i dała mu czas, by przemyślał swoje zachowanie. Para dała sobie jeszcze jedną szansę. Przez lata kariera Joanny Krupy w Polsce nabierała rozpędu i modelka coraz częściej przebywała w ojczyźnie. Para mieszkała w różnych częściach świata, Krupa z Zago wiecznie się mijali. W lipcu 2017 roku wzięli rozwód. 

Czy powtórzy błędy z przeszłości?

W listopadzie minionego roku Joanna Krupa wyznała, że znów jest zakochana. Zdradziła, że przy nowym mężczyźnie czuje się gotowa do założenia rodziny. Na zaręczyny nie trzeba było długo czekać. Joanna Krupa i Douglas Nunes planują teraz kolejny ślub marzeń. Informacja o zaręczynach zbiegła się w czasie z wiadomością, że program "Top Model" wraca na antenę telewizji TVN. Krupa znów będzie musiała często latać do Polski. Czy kolejny raz pozwoli, by praca zaważyła na jej związku?

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy