Reklama

Reklama

Sonia Bohosiewicz nie lubi poniedziałków

Sonia Bohosiewicz od jakiegoś czasu prężnie działa w social mediach. Ostatnio podzieliła się z obserwatorami zdjęciem, które jednoznacznie sugeruje jej niechęć do... poniedziałków.

Sonia Bohosiewicz już na drugim roku studiów debiutowała na deskach Teatru Starego w Krakowie, w którym grała aż do 2006 roku. Na swoim koncie ma też wiele nagród aktorskich, między innymi I nagrodę za rolę w "Samobójcy" na XVI Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi w 1998 roku. Popularność zdobyła dzięki roli Hanki B. w filmie "Rezerwat" z 2007 roku. W późniejszych latach można było ją oglądać w takich serialach, jak "39 i pół" oraz "Usta usta" na kanale TVN.

Od dłuższego czasu, jak wiele innych gwiazd, aktorka prężnie działa w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się ze swoimi fanami sytuacjami z życia codziennego, a także okazjonalnie współpracuje z różnymi markami, które reklamuje na swoim Instagramie.

Dzisiaj podzieliła się z obserwatorami zdjęciem, które jednoznacznie wskazuje na to, jaki ma stosunek do poniedziałkowych poranków.

Reklama

Zdjęcie ciekawe, bardzo ciekawe... Coś jak "nie pochodź bo ugryzę" - napisała pod postem jedna z obserwatorek. Maja ewidentnie nie lubi poniedziałków.

A Wy? Macie jakieś sposoby na przetrwanie poniedziałków?

Czytaj również:

Kobiety kontra mężczyźni. Do czytania: czas start! 

Polskie wulkany to nie legenda. One istnieją naprawdę! 

Słowiańska wiedźma prawdę ci powie! 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sonia Bohosiewicz | poniedziałki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy