Reklama

Za czym tęskni Edyta Herbuś?

Celebrytka jest aktywna w mediach społecznościowych. Na profilu Edyty Herbuś nie brakuje zdjęć z sesji zdjęciowych i prywatnych wycieczek za miasto. Ostatnia fotografia to dzieło sztuki.

Opalone ciało, zachodzące słońce i cień palmowego liścia na plecach. Kompozycja tego zdjęcia zasługuje na uznanie. Wielu celebrytów umieszcza  na swoim profilu rozmaite zdjęcia. U Edyty Herbuś widać selekcję. 

Tancerka pieczołowicie dobiera fotografie. Widać w nich wrażliwość. Poczucie estetyki, ale nie brakuje też ujęć prywatnych w domowych pieleszach. 

Za czym tęskni Edyta Herbuś?

"Wakacyjna tęsknota. Są takie chwile, do których często wraca się myślami" - czytamy w opisie. Jak to zinterpretować? Tego zadania podjęli się fani Herbuś. 

"Dzień dobry. Gdy Pani prosi o pomoc, to się nie odmawia. Co do zakrytki - to mam taką myśl. Długi papieros a la Marlena Dietrich. Odpowiednie pozy: z aparatem fotograficznym zakrywającym chwilową niedoskonałość. Z kapeluszem maskującym ją. Z dużym balonem gumy do życia. W klimatach a la bal maskowy. Z wschodnią chustą (nawiązanie do jogi). Na odwróconym krześle - oparcie zakryje problem. Z kwiatami blisko twarzy.  Życzę powodzenia. Będzie dobrze - jest w Pani piękno duchowe. Trzymam kciukasy!" - czytamy w komentarzu 

Czy o tego typu porady chodziło tancerce? Jak myślicie?

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy