Reklama

Reklama

Za sprawą Anny Lewandowskiej ta sukienka to hit!

Po wpisie Anny Lewandowskiej, którą na Instagramie śledzą przecież blisko trzy miliony osób, ruda sukienka współtworzonej przez Olgę Kalicką marki stała się prawdziwym hitem. Wszystkie dostępne sztuki rozeszły się na pniu.

Jakiś czas temu Olga Kalicka pochwaliła się na Instagramie sukcesem swojej koleżanki, która otworzyła własną kawiarnię. Aktorka znana m. in. z "Rodzinki.pl" była jednym z gości na otwarciu lokalu. Na tę okazję wybrała krótką, bardzo dziewczęcą sukienkę w rudym odcieniu. To kreacja marki którą współtwórczynią jest sama Kalicka.

Kilka tygodni później w tej samej kreacji  pokazała się Anna Lewandowska. Taką samą sukienkę trenerka zabrała ze sobą na zagraniczny urlop i zapozowała w niej do jednego z udostępnionych na Instagramie zdjęć. Opisała wówczas "nieudaną" randkę z mężem. 

Reklama

"To miała być randka z mężem i spotkanie ze znajomymi. Włos zrobiony, szybki make-up, fajna kiecka, gotowi do wyjścia i nagle naszym dzieciom przypomniało się, że... chcą zostać z nami" - napisała na swoim profilu Lewandowska.

Za sprawą trenerki sukienka stała się hitem. W komentarzach pojawiały się informacje, że sukienka sprzedała się na pniu. Waszym zdaniem, która z gwiazd w tej stylizacji wygląda lepiej? Kalicka, czy Lewandowska? 

Zobacz także:

Styl.pl/RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy