Reklama

Znamy nową uczestniczkę programu "Love Island"

Po piątkowym przeparowaniu życie w willi powoli wraca do normy. Nowe pary zdają się być idealnie dopasowane. Czy nowa uczestniczka namiesza w programie?

Nowy, ciekawy związek niespodziewanie zbudowali Sylwia z Mikołajem. Dotychczas mieli bardzo przyjacielskie relacje, co przy ostatnim przeparowaniu stanowiło dla Sylwii istotny argument przy wyborze Mikołaja na swojego partnera. Wydaje się, że Islander wreszcie trafił na dziewczynę, która będzie chciała spędzać z nim czas, adorować go i okaże więcej uczuć niż jego dotychczasowe partnerki - Monika, Ada i Agnieszka. Czy nowa para ma szansę na coś więcej niż przyjaźń? 

W ostatnim odcinku mieliśmy okazję zobaczyć, że Sylwia wybrała sprawdzony przez babcie sposób na podryw "przez żołądek do serca"! Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. Mikołaj, który nigdy nie dostał w prezencie od dziewczyny śniadania do łóżka, był wyraźnie poruszony gestem uczestniczki. Dziewczyna coraz bardziej zyskuje w oczach Mikołaja, ale sama również czuje pozytywne wibracje ze strony nowego partnera. 

Reklama

Już dziś wieczorem dwójka Wyspiarzy będzie miała szansę na wzmocnienie swojej relacji! Wszystko za sprawą randki, na którą wybiorą się do stadniny koni. Romantyczna sceneria, odizolowanie od reszty uczestników, przejażdżka konno zdecydowanie będą sprzyjać zacieśnianiu relacji i bliskości... 

Czy spokój mieszkańców i względny porządek w willi będzie w stanie zburzyć nowa uczestniczka? Przekonamy się już dziś wieczorem, ponieważ ku zdziwieniu uczestników programu, w willi pojawi się atrakcyjna blondynka, Karina Taravska. 26-letnia singielka z Warszawy pochodzi z Ukrainy, a jej wymarzony facet powinien być wysokim, wysportowanym brunetem z tatuażami. Karina ma słabość do bokserów, a jak wiemy na Wyspie miłości jest jeden bokser...Maciek! Jak potoczą się losy nowej Islanderki w programie?


Oglądajcie "Love Island. Wyspa miłości" o godzinie 22:15 na antenie Polsatu.

Styl.pl/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | celebryci
Reklama
Reklama
Reklama