Reklama

Reklama

Zofia Zborowska dziękuje fanom

Ostatnio jeden z portali plotkarskich opublikował zdjęcia Zofii Zborowskiej zrobione przez paparazzi, na których jadła zapiekankę. Do akcji, którą nazwała "Zapiekanka Gate" dołączyły się inne koleżanki celebrytki.

Zofia Zborowska w marcu ogłosiła, że wraz ze swoim mężem, Andrzejem Wroną, spodziewają się dziecka. Nie wyjawili na razie płci, jednak stale wzbudzają zainteresowanie mediów.

Ostatnio na jednym z portali plotkarskich opublikowano zdjęcia celebrytki podczas jedzenia zapiekanki. Wyraźnie nie ucieszyło to aktorki, co skomentowała na swoim Instagramie: "Sorry nie będę odwalać się jak szczur na otwarcie kanału po to żeby zjeść zapiekankę".

Za gwiazdą murem stanęły jej znane koleżanki. Maja Bohosiewcz i Olga Frycz również zaczęły publikować zdjęcia, które paparazzi robili im w trakcie ciąży i na których nie wyglądają tak doskonale, jak w instagramowych postach.

Zofię Zborowską na Instagramie obserwuje 365 tys. obserwatorów. Po aferze ze zdjęciami mogła liczyć na wielkie wsparcie swoich fanów. Z wdzięczności postanowiła opublikować post, w którym dziękuje zarówno swoim fanom, jak i koleżankom: "Kochane ludziska! Dziwki...DZIĘKI (czy tylko mi ZAWSZE słownik poprawia dzięki na dziwki?) za tyle pięknych slow wsparcia po aferze Zapiekanka Gate. Fajnie, że taka pierdoła potrafi zjednoczyć tyle lasek".

Reklama

Widać, że aktorka ma do siebie dystans, skoro nawet nie przejmuje się literówką. 

***

Plotki, które mogą cię zainteresować:

Dorota Wellman w ogniu krytyki TVP! 

Kariera Hanny Lis. Jak zaczynała? 

Andrzej Krzywy musiał się przebranżowić! 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | Andrzej Wrona

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama