Reklama

Reklama

Żony i partnerki polskich skoczków narciarskich. Jak wyglądają i czym się zajmują?

Skoki narciarskie to od czasów pierwszych sukcesów Adama Małysza polski sport narodowy, ale partnerki naszych skoczków nigdy nie zyskały takiej popularności, jak ukochane naszych piłkarzy. Przyjrzyjmy się sylwetkom ukochanych Kamila Stocha i spółki.

Partnerki polskich skoczków: Ewa Bilan-Stoch

Od 2010 roku żona najlepszego polskiego skoczka narciarskiego. Ewa Bilan-Stoch jest z zawodu fotografką. Założyła także klub sportowy Eve-nement Zakopane. Kilka razy miała już okazję reprezentować Kamila Stocha na gali Plebiscytu na Najlepszego Sportowca "Przeglądu Sportowego". Wiele osób chwaliło jej stylizacje.

Partnerki polskich skoczków: Marta Kubacka

Żona Dawida Kubackiego od dwóch lat. W zeszłym roku para powitała na świecie swoją córeczkę, Zuzannę. Marta Majcher (jej nazwisko panieńskie) pochodzi z Katowic i ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego. W przeszłości trenowała szermierkę. Obecnie pracuje jako kierowniczka w sklepie odzieżowym.

Reklama

Partnerki polskich skoczków: Marcelina Ziętek

Obecna partnerka Piotra Żyły. Jest aktorką, występowała m.in. w serialu "19+". Marcelina Ziętek ma 22 lata. Para niedawno zamieszkała ze sobą. Kilka lat temu głośno było o rozstaniu Piotra Żyły z żoną i matką jego dwójki dzieci. Po publicznych kłótniach, Justyna Żyła zaczęła robić karierę, wystąpiła nawet w show "Taniec z gwiazdami".

Partnerki polskich skoczków: Agnieszka Kot

Maciej Kot wziął ślub ze swoją ukochaną dwa tygodnie po Dawidzie Kubackim. Maj 2019 roku był zatem iście imprezowym miesiącem wśród naszych skoczków. Agnieszka Lewkowicz (nazwisko panieńskie) jest trenerką personalną. Studiowała na AWF w Krakowie. W maju tego roku urodziła pierwsze dziecko - synka Filipa.

Partnerki polskich skoczków: Marcelina Hula

Od wielu lat żona Stefana Huli. Małżeństwo doczekało się dwóch córek. Marcelina Hula ma własną pracownię krawiecką. Zajmuje się m.in. szyciem kombinezonów dla skoczków narciarskich.

Partnerki polskich skoczków: Magdalena Zniszczoł

Żona Aleksandra Zniszczoła i... rodzona siostra Justyny Żyły, byłej żony Piotra! W przeciwieństwie do siostry Magdalena Zniszczoł tworzy jednak szczęśliwą rodzinę ze skoczkiem. Ślub wzięli w 2017 roku, a w kolejnym powitali na świecie córeczkę. 

Partnerki polskich skoczków: Agnieszka Murańka

Małżeństwo z dużym stażem mimo młodego wieku. Agnieszka Murańka biorąc ślub, miała zaledwie 19 lat. Para doczekała się już dwóch synów. Żona Klemensa Murańki nie udziela się w mediach społecznościowych.

Partnerki polskich skoczków: Julia Murańska

Dziewczyna młodego Tomasza Pilcha, siostrzeńca Adama Małysza. Julia Murańska próbuje swoich sił w modelingu. Często towarzyszy swojemu chłopakowi w podróżach i spacerach po górach. Studiuje na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Partnerki polskich skoczków: Jakub Wolny

Jakub Wolny to najbardziej tajemniczy spośród polskich skoczków narciarskich. Jednak, jak sam jakiś czas temu przyznał, chociaż Wolny, to jest już zajęty. Planuje nawet ślub. Nie wiadomo jednak na razie, kim jest jego wybranka.

Zobacz więcej:

Skoki narciarskie. Co nas czeka w sezonie olimpijskim? Sprawdzamy terminarz

Ewa Bilan-Stoch, Marta Kubacka i inne "narciarskie" WAGs wcale nie mają łatwego życia

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: skoki narciarskie | partnerki sportowców

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy