Reklama

Reklama

Dziewczęca figura jest moim atutem

Choć dawno przestali być nastolatkami, wydaje im się, że zatrzymali czas. Młodość to stan umysłu, nie metryka, mówią zgodnie.

Wystarczy mieć sto pomysłów na minutę, kochać ryzyko i każdego dnia zaskakiwać siebie. Zobaczcie, jak to robi Aneta Kręglicka.

Chcę wygrywać z wnukami w tenisa

Aneta Kręglicka była miss świata, właścicielka agencji PR

„Masz jakieś 28 lat”, powiedział do mnie latem pewien chłopak. Wyprowadziłam go z błędu, choć w pewnym sensie miał rację. Czuję się dziś młodsza niż dziesięć lat temu. Kiedyś lubiłam tylko tych, których znałam. Chowałam się za ciemnymi okularami i grzywką, by unikać przypadkowych znajomości. Teraz zagaduję pasażera w pociągu, uśmiecham się do dziewczyny na skrzyżowaniu. Jestem głodna ludzi i wyzwań. Na przykład niedawno wzięłam się do gotowania i pieczenia. Naczynia, łopatki, foremki to moje nowe zabawki. Uwielbiam ciasta. Jem, a potem biegam, ćwiczę. Niezmiennie od 25 lat mam rozmiar 34 i ważę 52 kilo. Dziewczęca figura jest moim atutem.

Reklama

Jestem dumna z umięśnionego brzucha. Z dziewięcioletnim synem jeżdżę na nartach, rolkach, gram w tenisa. Nie istnieję bez ruchu. Co dwa dni jestem na siłowni albo biegam półtorej godziny. Każdego ranka robię tysiąc brzuszków. Bardziej dbam o sprawność fizyczną niż wygląd. Nie mam obsesji, by zatrzymać czas. Boję się skalpela. Za to odkryłam mezoterapię – uzależniłam się od tego zabiegu. Skóra jest po nim elastyczna i jędrna.

Odmładza mnie też matkowanie. Czytam z Alkiem książki z dzieciństwa. Zaśmiewamy się razem przy Dzieciach z Bullerbyn, Awanturze o Basię. Wzruszamy się, oglądając Lassie wróć. Czuję się młoda, bo jestem spełniona. To daje mi wiarę, że „jeszcze wiele mogę” – zacząć, zrobić... Może nowy biznes? Może doktorat? Może dziecko? Chciałabym mieć większą rodzinę. A kiedyś, jako radosna babcia, ogrywać wnuki w tenisa, nie tylko w warcaby.

Marta Bednarska, Magdalena Kuszewska

Fragment tekstu "Wiecznie młodzi".

Twój Styl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje