Reklama

Reklama

Zaczął się poród księżnej Meghan

Brytyjskie media donoszą, że zaczął się poród księżnej Meghan. Informacja została potwierdzona przez Pałac Buckingham.

Pałac Buckingham za pośrednictwem brytyjskich mediów poinformował, że księżna Meghan zaczęła rodzić. Nadal nie potwierdzono informacji, czy żona księcia Harry'ego zdecydowała się na poród w domu. Pojawiają się plotki, że na pierwsze skurcze księżna skarżyła się z samego rana. Według informacji przekazanych przez CNN książę Harry towarzyszy w porodzie. 

Dziecko księcia Harry'ego i księżnej Meghan będzie siódme w kolejce do tronu. Zaraz po księciu Karolu, Williamie, trójce jego dzieci i księciu Harrym. 

Reklama

Księżna po raz ostatni pokazała się publicznie 19 marca w Londynie, by uczcić pamięć ofiar zamachu terrorystycznego w Nowej Zelandii. Wraz z księciem Harrym podpisała wtedy księgę kondolencyjną.

Dobre wieści

Wiadomość o ciąży 15 października 2018 roku przekazał Pałac Kensington. To wtedy brytyjscy poddani dowiedzieli się, że książę Harry i księżna Meghan spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Zaledwie kilka dni wcześniej książęca para uczestniczyła w ślubie księżniczki Eugenii. Na dworze mówiono, że to na jej weselu Harry i Meghan przekazali radosną wiadomość członkom rodziny.

Wystawne przyjęcie

Choć Brytyjczycy cieszyli się z tego, że Meghan i Harry spodziewają się dziecko, księżną spotkała krytyka za niezwykle wystawne przyjęcie z okazji zbliżających się narodzin, tzw. baby shower.

Uroczystość odbyła się w lutym w luksusowym hotelu w Nowym Jorku. Organizatorkami przyjęcia były bliskie przyjaciółki Meghan, Serena Williams i Amal Clooney.

Zapracowana przyszła mama

Poddani doceniali księżną za to, że była aktywna zawodowo niemal do końca ciąży i reprezentowała Wielką Brytanię za granicami królestwa. Australia, Nowa Zelandia, Fidżi, Tonga, Maroko, Stany Zjednoczone to jedne z miejsc, które Meghan odwiedziła, gdy spodziewała się dziecka. 

Wyprowadzka z Wielkiej Brytanii?

Niedawno "The Sunday Times" opublikował artykuł, według którego planowana jest przeprowadzka księcia Harry’ego i Meghan Markle do Afryki. Według niektórych brytyjskich mediów, na wyjazd pary ma nalegać królewska administracja, która obawia się, że Meghan przyciągnie równie dużą i niezdrową uwagę mediów, co księżna Diana. Pałac Buckingham nie zaprzeczył ani nie potwierdził doniesień o przeprowadzce. W oświadczeniu napisano, że "wszelkie plany dotyczące księcia i księżnej są w tej chwili w fazie spekulacji. Żadna decyzja nie została jeszcze podjęta".

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje