Reklama

Reklama

Połóż folię aluminiową na oczy. Niezwykłe działanie na opuchliznę

Podkrążone oczy są zmorą niejednej z nas. Nie muszą być one spowodowane imprezą - wystarczy nieprzespana noc lub więcej stresu, a efekty często od razu widać na twarzy. Jak pozbyć się cieni pod oczami, jeśli na podorędziu nie mamy specjalnych płatków lub kosmetyków?

Każda z nas miewa takie momenty, że na naszej twarzy widać zmęczenie. Nieprzespana noc potrafi dawać się we znaki nie tylko dla naszego samopoczucia, ale też odbija się na naszej twarzy. Jak pozbyć się cieni pod oczami i opuchlizny, jeśli akurat nie mamy specjalnych kosmetyków?

Folia aluminiowa na podkrążone oczy

Z pomocą przychodzi folia aluminiowa, którą większość z nas posiada w kuchennym zaopatrzeniu. Jak jednak działa ona w kontekście walki z opuchniętymi oczami? Ten trik pomoże się pozbyć cieni pod oczami w relatywnie krótkim czasie.

W tym celu przytnij dwa kawałki srebrnej folii aluminiowej w kwadraty wielkości mniej więcej dwukrotności twoich oczu. Następnie włóż je do zamrażarki na przynajmniej pół godziny, po czym wyjmij je i złóż w taki sposób, aby bardziej dopasować je do swoich oczodołów - możesz również wyciąć z nich kształt pasujący do przestrzeni na oczach. Następnie połóż się i nałóż kawałki folii na swoje oczy, lekko ją dociskając. Po 15 minutach możesz usunąć kawałki. 
Ten trik sprawia, że opuchlizna pod oczami znika, a oczy i i skóra pod oczami wyglądają na dużo bardziej świeże i wypoczęte. 

Reklama

Zobacz także:

Jak rozjaśnić włosy na twarzy?

Jak zatamować krwawienie po goleniu?

Depilacja wąsika. Co robimy nie tak?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: cienie pod oczami

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy