Reklama

Reklama

Lady GaGa w Polsce!

26 listopada w Hali Gdańsk/Sopot wystąpi najpopularniejsza piosenkarka świata młodego pokolenia - Lady GaGa! Trasa Lady GaGi promuje album "The Fame Monster", który wydany został w Polsce w listopadzie 2009 roku przez Universal Music. Album jest kontynuacją krążka "The Fame", który w 2008 roku zdobył nagrodę Grammy i zawierał hity "Just Dance" oraz "Poker Face".

Bilety są dostępne w cenach 209 zł, 275 zł, 358 zł, 425 zł oraz 650 (VIP).

Widowiska pop-electro

Lady GaGa, jedna z najbardziej ekscytujących i innowacyjnych artystek, ogłosiła wydłużenie wyprzedanej dotychczas planowanej europejskiej trasy koncertowej. The Monster Ball Tour rozpoczęła się 7 maja w Sztokholmie (Szwecja) i zawita do Niemiec, Holandii, Belgii, Francji oraz Wielkiej Brytanii, a następnie do Ameryki Północnej.

Ze względu na oszałamiający sukces trasy, The Monster Ball powróci jesienią tego roku do Europy z serią dalszych koncertów, począwszy od (już wyprzedanych) Helsinek zaplanowanych na 13 października. Dodatkowe imprezy w tej części trasy zostały także dodane w Dublinie i Belfaście. Potwierdzone daty oraz miejsca koncertów są dostępne na www.ladygaga.com.

Reklama

Trasa Lady GaGi promuje album "The Fame Monster", który wydany został w Polsce w listopadzie 2009 roku przez Universal Music. Album jest kontynuacją krążka "The Fame", który w 2008 roku zdobył nagrodę Grammy i zawierał hity "Just Dance" oraz "Poker Face".

Łącznie "The Fame" oraz "The Fame Monster" zostały sprzedane w liczbie 11,5 miliona albumów na całym świecie, a sprzedaż singli Lady Gagi "Just Dance", "Poker Face", "Lovegame", "Paparazzi", "Bad Romance" oraz "Telephone" przekroczyła liczbę 40 milionów! Oglądalność teledysków Lady GaGi przekroczyła ponad miliard wyświetleń online - Lady Gaga to pierwsza artystka, która osiągnęła taki wynik.

Gwiazda globalna

Dzięki talentowi Lady GaGi, zamiłowaniu do teatralności oraz jej duszy cechującej się innowacyjnością i kreatywnością, Lady GaGa pokazuje fanom spektakl jeszcze bardziej zachwycający niż podczas pierwszej części trasy The Moster Ball.

Krytycy na całym świecie zachwycali się pierwszą częścią The Monster Ball, którą sama artystka opisała jako "pierwsze w historii widowisko o charakterze pop-electro".

"The Sun" określił trasę jako "zapierającą dech" oraz "najlepsze show, które będzie można zobaczyć w tym roku", a londyński "Independent" napisał, że "GaGa ma to coś, dzięki czemu cały świat popu chce się wybrać z nią na muzyczną przejażdżkę". "New York Times" opisując jej show w Radio City Music Hall, zauważył, że "jej Monster Ball zawsze dostarcza czegoś wartego zapamiętania: widowisko w klimacie science-fiction, skąpe, błyszczące kostiumy. Im więcej krytyki jej wizerunku, tym więcej i lepiej Lady GaGa robi".

"Rozgrzewając do czerwoności wielką O2 Lady GaGa wygrała wielką bitwę o panowanie nad Europą. Jeśli tylko nie zaniedba Starego Kontynentu, jeśli ruszy w trasę ze swoim roztańczonym cyrkiem, będziemy mogli z pełną odpowiedzialnością odtrąbić pojawienie się pierwszej globalnej gwiazdy XXI wieku. Czy to się komuś podoba, czy nie" - zapowiedział Jarek Szubrycht na stronach INTERIA.PL - czytaj więcej.

Bilety na koncert:

Bilety w cenach 209 zł, 275 zł, 358 zł, 425 zł oraz 650 (VIP) są dostępne poprzez strony LiveNation.pl , Eventim.pl oraz punkty sprzedaży Eventim.

Oferta VIP dostępna będzie tylko poprzez stronę LiveNation.

Szczegółowe informacje oraz mapka obiektu dostępne są na LiveNation.pl.

Styl.pl jest patronem medialnym koncertu

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje