Reklama

Reklama

Liga Niezwykłych Standuperów w trasie

Magda Kubicka, Michał Pałubski, Paulina Potocka, Maciej "Lobo" Linke, Ola Petrus i Jakub Ćwiek - różnią się charakterami, stylami komedii i środowiskami, z jakich się wywodzą. To gwarantuje, że każdy widz znajdzie coś dla siebie podczas występów Ligi Niezwykłych Standuperów. Tej jesieni będzie można ich zobaczyć na scenach 15 polskich miast.

Magda Kubicka - komiczka od niemal trzech lat związana ze sceną stand-upową. Zwyciężczyni największego w Polsce festiwalu komediowego Szpak 2019 oraz innych festiwali, takich jak Fermenty czy Koks. Finalistka PAKI 2018 oraz FAMY. Wystąpiła na antenie TVP2, TVP Rozrywka oraz w programie Comedy Central.

Ola Petrus - ogrom energii w małym opakowaniu. Monster truck w skórze malucha. Rozjeżdża sarkazmem i bezpośredniością. Nie boi się niczego i nikogo, chociaż często nikt i nic jej nie widzi. Ale zawsze słyszy! Żywy dowód na to, że Bóg ma poczucie humoru. Zdarza się jej występować na stole. Półfinalistka 11. edycji Mam Talent. Uczestniczka 3. sezonu Comedy Club na Comedy Central. Jedna z twarzy kampanii Ikea - Z nogą w drzwiach na YouTube.

Reklama

KUP BILETY

Paulina Potocka - obszary zainteresowania Pauliny to przede wszystkim fragmenty rzeczywistości zatopione w wątpliwościach i braku pewności co do własnych przekonań na temat ludzi i świata. Rzecz o zmaganiu się z własną dynamiką życia postrzeganą często jako gra albo nawet lenistwo. A generalnie chodzi tylko o bezpośpiech. Rytm życia inny niż szybki. Występowała w takich telewizjach jak Polsat, TVP Rozrywka, TVP2 oraz Comedy Central Polska. Ma 31 lat i dużo wyzwań przed sobą, pierwsze to rachunki do zapłacenia.

Michał Pałubski - najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli - szczerego do bólu czterdziestolatka stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu! Michał porzuca dawne sceniczne kreacje, by w bezkompromisowym stand-upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata. Chcesz wiedzieć co o wychowywaniu pyskatego dziecka, modzie fit czy narkotykach myśli facet, którego wk*rw aż rozsadza od środka? Przyjdź, posłuchaj.

Jakub Ćwiek - pisarz polski, którego znają wszyscy miłośnicy fantastyki i... bywalcy jednego z warszawskich klubów, gdzie w stanie wskazującym przedstawił się wszystkim. którzy. tam. byli. (Tym samym stał się królem marketingu bezpośredniego). Miłośnik kina i rocka, pisarsko stworzył szereg fantastycznych światów, w których jego humor jest najzabawniejszy ze wszystkich. Nie lubi żartować o Kościele, ale Jezus mu kazał.

Maciej "Lobo" Linke - mistrz humoru anegdotycznie-dosadnego. Punch line'y praktykował w ringu i oktagonie, a także na matach do brazylijskiego ju-jitsu, którego jest utytułowanym championem. Dziesiątki razy mało nie zginął, co z perspektywy czasu jest bardzo zabawne. Ma też dwójkę dzieci, zwariowaną dziewczynę i przeszłość, o której "Masa" skonfabulowałby ze trzy książki. Wolno mu śmiać się ze wszystkiego, bo... kto mu zabroni?

Trasa Ligi Niezwykłych Standuperów:

13.10 Świnoujście - Browar Miedziowy44

14.10 Szczecin - Event Arena

15.10 Zielona Góra - Klub WySPa

16.10 Poznań - Klub 9Stóp

21.10 Gdynia - Port Gdynia

22.10 Olsztyn - Galeria Sowa

24.10 Warszawa - Odessa

25.10 Kielce - Maska Incognito Club

27.10 Łódź - Magnetofon

28.10 Kraków - Zet Pe Te

29.10 Mysłowice - Mysłowicki Dom Kultury

30.10 Opole - Klub Zebra

31.10 Wrocław - Hotel Ibis Styles

7.11 Lublin - SilenceClub

11.11 Białystok - Motopub

KUP BILETY

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy