Reklama

Reklama

Agata z programu "Rolnik szuka żony" jest nie do poznania!

Pamiętacie jeszcze Agatę Rusak, która była uczestniczką piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Dziś kandydatka Łukasza Sędrowskiego jest nie do poznania. Kobieta przeszła spektakularną metamorfozę!

Agata Rusak zyskała popularność po tym, jak pojawiła się w piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Wiele wskazywało na to, że ona i Łukasz Sędrowski, do którego przyjechała na gospodarstwo, stworzą długotrwały związek, ale ich uczucie nie przetrwało. Para rozstała się, ale uczestniczka zdobyła wielu fanów w całym kraju. 

Sympatyczna brunetka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu publikuje swoje zdjęcia. Niedawno Agata Rusak wrzuciła kilka nowych fotek. W takiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliśmy! 

Reklama

Z odmienioną fryzurą i bez okularów Agata zupełnie nie przypomina dawnej siebie. Uczestniczka "Rolnika" wygląda teraz o niebo lepiej. 

Nowy wizerunek bardzo do niej pasuje i świetnie komponuje się z jej urodą. Myślicie, że Łukasz pluje sobie teraz w brodę, że dał jej odejść? Tego nie wiemy, ale na pewno z takim wyglądem Agata Rusewicz na brak powodzenia u płci przeciwnej nie może narzekać. 

Spójrzcie tylko, jak się zmieniła! 

A tak Agata Rusak wyglądała jeszcze niedawno!

Jak widać, czasami wystarczy drobna zmiana, aby całkowicie odmienić swój wygląd! 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy