Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zarazili się koronawirusem

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wyznali fanom w mediach społecznościowych, że zarazili się koronawirusem. Popularna aktorka podzieliła się zdjęciem na Instagramie. Co napisała pod opublikowaną w sieci fotką?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś kilka miesięcy temu poinformowali, że spodziewają się dziecka. Znana aktorka i utytułowany triathlonista są ze sobą bardzo szczęśliwi i oczekują na narodziny maleństwa. 

Zakochani nie szczędzą sobie czułości. Publikują również wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, a followersi zachwycają się ich związkiem.

Niedawno jednak Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zaniepokoili fanów informacją o swoim stanie zdrowia. Okazuje się, że aktorka i jej partner mają koronawirusa. 

Zdecydowali się poinformować o tym swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, wrzucając zdjęcie z wymownym opisem do sieci. 

Jak się czują? 

Reklama

"Latali na drugi koniec świata, a zarazili się w Polsce. Uważajcie na siebie" - napisała Agnieszka Włodarczyk w opisie pod zdjęciem z partnerem. 

Aktorka zdradziła, że przebywają teraz w izolacji, starając się dojść do siebie. Wiadomo, że gwiazda od pewnego czasu miała objawy, ale nie była pewna, że to właśnie COVID-19. 

Agnieszka Włodarczyk narzekała na zatkany nos i ogólne samopoczucie, a ponieważ jej stan zdrowia się nie poprawiał, razem z Robertem Karasiem postanowili zrobić test i okazało się, że to niestety koronawirus. 

W komentarzach fani aktorki i sportowca życzą im szybkiego powrotu do zdrowia. 

My również się do tego dołączamy! 

*** 

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy