Reklama

Reklama

Aleksandra Żebrowska odpowiada na komentarze

Żona Michała Żebrowskiego na swoim Instagramie ma ponad 140 tysięcy obserwatorów. Ostatnio podzieliła się z fanami nietuzinkowym filmikiem, który był odpowiedzią na negatywne komentarze.

Aleksandra i Michał Żebrowscy są małżeństwem od przeszło 12 lat. Kontrowersje początkowo wzbudzała różnica wieku miedzy partnerami- aktor jest bowiem starszy od swojej małżonki o 15 lat. Nieustannie cieszą się jednak sympatią fanów i jako rodzice trójki dzieci nie narzekają na brak obowiązków.

Aleksandra  jest nie tylko żoną znanego aktora, choć przyznaje, że takie sformułowanie to dla niej raczej powód do dumy, niż łatka. Poza macierzyństwem jest pochłonięta także tworzeniem własnej marki "Francis & Henry" z produktami dedykowanymi młodym mamom, a także aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jej Instagram śledzi ponad 140 tysięcy obserwatorów. Publikuje na nim wiele treści związanych z samoakceptacją, jednak jak na media społecznościowe przystało, poza masą pozytywnego odzewu otrzymuje również negatywne komentarze i krytykanckie wiadomości. 

Reklama

Nie inaczej było ostatnio. Pod serią zdjęć, na których żartobliwie boryka się z założeniem ciasnych spodni, jedna z internautek skomentowała: "Stara baba z du*ą centralnie wypiętą w obiektyw. Rozumiem, że świrujesz od braku wrażeń innych, niż podcieranie bobasa, ale jesteś dziwna z brakiem samokontroli". Ten agresywny komentarz był tylko wstępem do wiadomości, którą Aleksandra otrzymała na prywatną skrzynkę. "Może jeszcze pokaż jak majtki zakładasz", brzmiała wiadomość, którą otrzymała młoda mama. Gwiazda wykazała się dużym poczuciem humoru i wiadomość tę potraktowała jako wyzwanie. Nie trzeba było długo czekać na reakcję. Dwie godziny później Aleksandra umieściła filmik, na którym rzeczywiście nagrała proces zakładania majtek.

Pod postem nie brakowało komentarzy pełnych aprobaty. Zofia Zborowska-Wrona, która przyjaźni się z Aleksandrą Żebrowską opublikowała jej post w swojej relacji, kwitując: "Jak ja ją kocham". Jak widać naturalność i reakcje pełne dystansu są w mediach społecznościowych coraz bardziej doceniane.

A co Wy myślicie o śmiałej reakcji gwiazdy?

***

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje