Reklama

Reklama

Antoni Królikowski ujawnił, z kim się spotyka?

Antoni Królikowski niedawno rozstał się z dziewczyną. Wszyscy zastanawiają się, z kim teraz się spotyka. Wybranką jego serca może być Joanna Opozda. Wiele na to wskazuje!

Od pewnego czasu w mediach pojawiają się spekulacje na temat tego, kto jest nową dziewczyną Antka Królikowskiego. Aktor nie przyznaje się, że jego serce jest znów zajęte, więc nie wiadomo, czy faktycznie się z kimś spotyka. 

Sporo jest plotek o jego relacji z Joanną Opozdą, z którą aktor pokazał się na urodzinach Gabi Drzewieckiej. 

Podobno zachowywali się, jakby byli sobie bliscy. Chociaż mieli się w świetnie bawić w swoim towarzystwie, mogła to jednak być  po prostu koleżeńska sympatia, a nie dowód na to, że coś ich łączy. Wiadomo, że znają się od dawna. 

Reklama

Spekulacje mogłyby już się dawno skończyć, ale niedawno Antoni Królikowski zrobił coś, co tylko je podsyciło. 

Opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym oznaczył właśnie polską aktorkę. Okazuje się, że Antoni Królikowski pojechał z nią na wybory. Nie byli jednak sami, bo towarzyszyły im urocze pupile rasy Pomeranian. 

Spójrzcie tylko na nie! 

Niezależnie od tego, czy Antoni Królikowski spotyka się z Joanną Opozdą, na pewno pozostają ze sobą w dobrych relacjach. Być może łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Jeżeli są razem, na pewno już wkrótce zdecydują się ujawnić swój związek. 

Naszym zdaniem, tworzyliby piękną parę. A wy, co myślicie? 

***
#POMAGAMINTERIA
Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>


Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy