Reklama

Reklama

Brat księżnej Kate ma bardzo atrakcyjną narzeczoną

Ostatnio w mediach sporo się pisze o przystojnym bracie księżnej Kate Middleton. James Middleton jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje nowe zdjęcia. Lubi chwalić się nie tylko swoimi fotkami, bo często dodaje też zdjęcia swojej narzeczonej. Trzeba przyznać, że jego ukochana jest naprawdę piękną kobietą!

Brat księżnej Kate nie daje nam o sobie zapomnieć. Mężczyzna, który jest najmłodszym potomkiem Carole i Michaela Middletonów przez długi czas skupiał się przede wszystkim na karierze, ale w końcu postanowił ulokować też swoje uczucia. 

James Middleton zaręczył się, a w mediach społecznościowych często publikuje nowe zdjęcia swojej ukochanej. Niedawno biznesmen dodał nową fotkę pięknej Alizee Thevenet, a fani nie kryli zachwytu w komentarzach. 

Nic dziwnego, w końcu atrakcyjna ukochana brata księżnej została na niej uwieczniona w skąpym bikini. Trzeba przyznać, że kobieta ma niesamowitą figurę! 

Spójrzcie tylko! 

Reklama

Pod fotografią w bikini i kaloszach szybko zaczęły pojawiać się komplementy pod adresem zgrabnej narzeczonej Jamesa Middletona, która już nie po raz pierwszy zagościła na instagramowym profilu brata księżnej. 

Spójrzcie na inne fotki! 

Jak wam się podoba ukochana Jamesa Middletona? 


***Pomagamy***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.
JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczkaPrzeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: James Middleton | bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy