Reklama

Reklama

Danielle Knudson kusi w bikini

W tym sezonie królują skąpe bikini z różnorodnymi printami. W tego typu kostiumie kąpielowym zaprezentowała się ostatnio Danielle Knudson, kanadyjska celebrytka.

Każde lato niesie za sobą inne trendy w modzie plażowej. Choć najważniejsza jest wygoda, w tym sezonie na prowadzenie wychodzą odważne kostiumy kąpielowe w kwiatowe i egzotyczne printy. Dzięki modzie na ciałopozytywność coraz więcej kobiet decyduje się na skąpe kostiumy kąpielowe bez względu na figurę. Moda na zakrywanie ciała ustępuje na rzecz pewności siebie w skąpych kostiumach kąpielowych bez względu na rozmiar czy obecność lub brak rozstępów. W końcu najważniejsze, to czuć się swobodnie.

Danielle Knudson w odważnym bikini

W odważnym bikini w kwiatowy print zachwyciła ostatnio kanadyjska modelka i celebrytka, Danielle Knudson. Miała na sobie dwuczęściowy, granatowy kostium kąpielowy w białe kwiaty.

Reklama

Celebrytka jest znana przede wszystkim ze swoich głośnych związków ze znanymi sportowcami. Spotykała się między innymi z tenisistą Milosem Raoniciem i piłkarzem, Alexadre Pato. Zainteresowanie swoją osobą podsyca co jakiś czas wrzucając do sieci swoje odważne zdjęcia. 

Jak podoba wam się taka plażowa stylizacja?

Czytaj więcej:

Aneta Zając zachwyca figurą! Znów schudła?!

Patricia Kazadi wyjechała w góry. Eksponuje wdzięki i wspiera ważną inicjatywę!

Lisa Opie kusi w bikini

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje