Reklama

Reklama

Dlaczego dzieci dokuczają pięknym dziewczynkom?

Jej historia jest jakby znajoma. Powtarza się w opowieściach wielu pięknych kobiet, szczególnie modelek. Dziewczyn, które zbyt szybko wyrosły. Stały się inne. Dziś Bojana Krsmanovic jest wziętą modelką, ale początki nie były łatwe.

Była wysoką i szczupłą nastolatką o nieco chłopięcym wyglądzie. Jak wiele przyszłych modelek szybko przerosła swoich rówieśników. Reakcja otoczenia? Okrutna, ale nie tak znowu zaskakująca. Dzieci prześladowały Bojanę, tak jak prześladują wiele innych dzieciaków, które w jakikolwiek sposób wyróżniają się: wyglądem, talentem, zachowaniem, pochodzeniem. Doszło do tego, że dziewczynka rozpoczęła treningi karate, by móc się obronić.

Jak w bajce o brzydkim kaczątku, karta odwróciła się bardzo szybko. Już wkrótce Bojana miała zostać modelką robiącą międzynarodową karierę, a jej atutami stały się dokładnie te cechy, za które była prześladowana: szczupła sylwetka, wysoki wzrost.

Reklama

Bojana miała sporo szczęścia. Jej siostra, projektantka mody, podsunęła jej pomysł z modelingiem i pomogła stawiać pierwsze kroki w branży. Dziewczyna zadebiutowała w wieku 14 lat i wkrótce pojawiła się na wybiegach Tygodnia Mody w Atenach. Choć wiele mówi się o zawiści i konkurencji w tej branży, to właśnie w otoczeniu starszych koleżanek, Bojana zaczęła nabierać pewności siebie i rozumieć, że to co nie podobało się jej szkolnym kolegom, to nie wady a zalety.

Co czują dawni prześladowcy, widząc zdjęcia Bojany w Elle czy Sports Illustrated? Można się nad tym zastanowić, ale najważniejsze to pamiętać, że nie każdą krytyczną opinię warto sobie brać do serca. Tuż za rogiem może na nas czekać świat, w którym docenione zostanie właśnie to, za co do tej pory nas krytykowano.

IG

Czytaj więcej:

Kasia Struss: Macierzyństwo mnie zmieniło

Rosyjska modelka publikuje zachwycające ciążowe zdjęcia

Hailey Bieber w ubraniach od Sary Boruc

Ma 56 lat. W przezabawny sposób parodiuje gwiazdy

Fluvia Lacerda. Piękno w rozmiarze plus

Bettie Page. Tragiczne losy największej seksbomby lat 50.

*****

Setki zdjęć najpiękniejszych modelek

***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Pietrasińska | Bojana Krsmanovic | Serbia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy