Reklama

Reklama

Dorota Rabczewska-Stępień w kwiecistej kreacji. Podniosła temperaturę!

Dorota Rabczewska-Stępień dobrze wie, jak podnieść temperaturę na swoim instagramowym profilu. Mimo że za naszymi oknami jest bardzo zimno, gwiazda kusi w krótkiej sukience. Motyw kwiatów na jej kreacji przywodzi na myśl cieplejsze dni.

Dorota Rabczewska-Stępień ma 36-lat i jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Znana wokalistka dobrze wie, jak przyciągnąć uwagę fanów. Jest nie tylko uzdolniona, ale również piękna. Nic dziwnego, że regularnie publikuje swoje nowe zdjęcia w mediach społecznościowych. 

Jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie często wrzuca nowe fotki w skąpych strojach. Niedawno gwiazda znów dodała serię pięknych fotografii. 

Mimo że za oknem wieje chłodem, Dorota Rabczewska-Stępień znalazła sposób na to, aby podnieść temperaturę. Artystka rozgrzała swoich fanów do czerwoności, pokazując im się w krótkiej kwiecistej kreacji. 

Reklama

Jak widać, polska gwiazda z wiekiem tylko pięknieje. Czas najwyraźniej  jest jej sprzymierzeńcem, bo wraz z wiekiem jest coraz zgrabniejsza i dobrze wie, jak podkreślać największe atuty swojej sylwetki.

Wygląda rewelacyjnie!   

"-17 mrozu na zewnątrz wiec serwuje Wam kwietny bukiet"- napisała Dorota Rabczewska-Stępień pod opublikowaną przez siebie serią zdjęć 

Spójrzcie tylko na jej nowe fotki! 

Wy też poczuliście wakacyjny klimat? 

Zobacz także:


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje