Reklama

Reklama

Edyta Pazura pozuje w bieliźnie

Edyta Pazura spełnia się w macierzyństwie i chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami oraz obserwacjami w mediach społecznościowych. Tm razem zrobiła to w zabawny i intrygujący sposób.

Edyta Pazura z humorem wymieniła 16 rzeczy, których nauczyła się, będąc mamą. Na liście nalazły się takie punkty, jak: "Bawić się klockami, pytać tabliczki mnożenia oraz uczyć się budowy tkanek zwierzęcych jednocześnie" lub "Czytać książkę co 3 minuty przerywając i wracając bez problemu w to samo miejsce oraz kontynuując wątek".

Listę zilustrowała w oryginalny sposób. Zamiast zdjęć dziecięcego pokoju albo codziennej krzątaniny, zamieściła selfie w bieliźnie. Celebrytka pozuje do lustra ze skrzyżowanymi nogami i wygląda w tej pozycji bardzo atrakcyjnie. To sprytny sposób na połączenie wizerunku z zapracowanej matki z wizerunkiem pełnej wdzięku i seksapilu kobiety, która nawet wśród tylu obowiązków znajduje czas na to, by spojrzeć w lustro i zwrócić uwagę na swoje piękno.

Reklama

Jako doświadczona instagramerka jest też w stanie przewidzieć reakcje obserwatorów i rozwiewa wątpliwości: "Nie jestem nago. Piszę od razu, bo wiem że sporo osób ma "niedowzrok".


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy