Reklama

Reklama

Justyna Żyła powraca

​Coraz więcej ludzi chce wyczyścić swoje relacje oraz rozwiązać konflikty w programie Justyny Żyły. Po krótkiej przerwie i udziale w "Tańcu z gwiazdami“, wraca więc ona na plan swojego show w "Active Family“ - "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!“. Prowadzenie tego formatu sprawia jej dużo przyjemności i satysfakcji. Kolejni bohaterowie już czekają by rozwiązać swoje problemy u niej w programie, a sama Justyna nie może doczekać się kolejnych spotkań.

W najbliższym odcinku pojawi się skłócone małżeństwo, które nie potrafi dojść do porozumienia. Każda rozmowa kończy się karczemną awanturą. Sprawa jest bardzo poważna, bo nie dość, że wisi nad nimi wizja rozstania, sprawy alimentów, to jeszcze mąż oskarża żonę o kradzież 20 tysięcy złotych.

Żona nie chce oddać pieniędzy i nie zamierza również odpuścić w kwestii rozwodu oraz alimentów. Zarzuca małżonkowi materializm i brak zainteresowania rodziną. Justyna stara się wysłuchać obie strony i w niektórych sprawach sięga do własnych doświadczeń. Proponuje im spróbować rozwiązań, które ona zastosowała we własnym życiu.

Reklama

Czy para małżonków skorzysta z jej rad? Czy uda im się wypracować kompromis? Małżonek nie chce pokazywać swojej twarzy w programie ze względu na zawód, który wykonuje, bojąc się o ewentualne konsekwencje w relacjach z klientami. 

Premiera odcinka "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta" w Active Family 9 kwietnia o godzinie 19.15, powtórka programu o godzinie 22.05.

Zobacz także: Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje