Reklama

Reklama

Kinga Rusin odpoczywa na Mazurach

Kinga Rusin pochwaliła się instagramowym obserwatorom fotką z malowniczego Lawendowa. Zobaczcie, jak odpoczywa dziennikarka!

Kinga Rusin to polska prezenterka i dziennikarka telewizyjna. Kobieta jest znana ze swojej działalności aktywistycznej na rzecz środowiska i zamiłowania do natury. Rozwija również markę kosmetyczną "Pat&Rub". Pracę w telewizji rozpoczęła w 1993 r., dołączając do ekipy TVN-u, z którą związała się na dłużej.

Prezenterka często angażuje się w różnego rodzaju akcje i protesty przeciw niegodziwemu traktowaniu zwierząt. Kinga promuje w mediach społecznościowych naturalność i rozsądne podejście do dbania o wygląd.

Reklama

Dziennikarna zyskała nawet popularność za granicą, po tym, jak uczestniczyła w ekskluzywnej imprezie organizowanej przez Beyonce i Jay-Z. Teraz Kinga postanowiła odpocząć od sławy i wybrała się na mazurską wieś, aby zażyć świeżego powietrza.

Na wycieczkę zabrała ukochanego Czarka - szpica miniaturowego, który często towarzyszy jej także w pracy. Kinga uwieczniła wspólną podróż z czworonożnym przyjacielem na fotce. Pokazała fanom, jak przechadza się po pomoście w czarnej puchowej kamizelce, oversizowym kombinezonie i kaloszach.

"Mazury look, czyli na totalnym luzie. Ale wbrew pozorom praca wre na wielu polach" - napisała w poście.

Zazdrościcie takiego odpoczynku Kindze Rusin?

***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Ruisn | Kinga Rusin TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje