Reklama

Reklama

Megan Fox ma nowego partnera

Megan Fox zakończyła długoletnie małżeństwo z Brianem Greenem. Jak widać, gwiazda szybko pocieszyła się po rozwodzie i rozpoczęła już nowy związek. Z kim się spotyka?

Megan Fox i Brian Green poznali się na planie sitcomu "Hope & Faith". Aktorzy zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i szybko zdecydowali się na wspólne życie pod jednym dachem. Brian oświadczył się Megan w 2006 roku, a trzy lata później przeżyli pierwszy poważny kryzys.

Megan była wówczas u szczytu sławy. Po premierze filmu "Transformers", gdzie grała główną rolę, oferty kolejnych angaży sypały się jak z rękawa. Zajęta karierą aktorka nie była w stanie znaleźć czasu dla męża. Ten jednak nie odpuszczał. W 2012 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn - Noah. Fox całkowicie oddała się roli matki, podkreślając niejednokrotnie w wywiadach, że marzy się jej ogromna rodzina. Green nie chciał się jednak angażować w opiekę nad dziećmi, choć doczekał się aż trzech pociech.

Reklama

Jakiś czas temu po raz kolejny zaczęły krążyć plotki o kolejnym rozstaniu pary. Amerykańskie tabloidy rozpisywały się także o romansie Megan i Colsona Bakera (Machine Gun Kelly). Aferę podgrzał nowy teledysk rapera, w którym występuje piękna aktorka. Jednak Brian Green stanowczo zaprzeczał, że między nim a żoną źle się układa.

Warto podkreślić, że Baker również ma za sobą głośne rozstanie z instagramową modelką Sommer Ray. Choć ich związek trwał zaledwie kilka miesięcy, to rozstaniu towarzyszyło ogromne emocje. Zazwyczaj skryty muzyk podzielił się smutnymi wieściami z fanami na Twitterze. Podobno do rozstania doszło w jego urodziny.

Tym razem plotki okazały się prawdą. Megan Fox została przyłapana przez paparazzich na czułych pocałunkach z raperem. Para nie ukrywa już swojego związku. Bez żadnej krępacji trzymają się za ręce i spędzają czas w swoim towarzystwie.

Zobaczcie koniecznie ich najnowsze zdjęcia!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Megan Fox | Machine Gun Kelly

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy